אימא טרייה – תוכלי למצוא אביזרי הנקה באתר Dyn store

התקופה שמיד אחרי הלידה מצד אחד מהקסומות ביותר, ומצד שני יכולה להיות לא פשוטה. התינוק החדש שנכנס לחייך בסערה מציף אותך באהבה שלא חווית כמותה, אבל גם יכול לספק כמה וכמה אתגרים – פיזיים ומנטליים. הוא דורש טיפול מסור מסביב לשעון, הנקה, החלפת חיתולים, טיפול באמצע הלילה ועוד. יש מספר מוצרים שיוכלו לעזור לך בזמן שאחרי הלידה, ולהפוך את התקופה הזו לנעימה יותר וקלה יותר בשבילך.

חלב אם

חלב אם הוא האופציה הטבעית והבריאה ביותר להזין את תינוקך, זאת על פי ממצאים מדעיים. הוא מכיל גם חומרי ההזנה החשובים להתפתחותו, וגם רכיבים חיסוניים שאת מעבירה לילדך ומלמדים את הגוף שלו להתמודד עם הסביבה שלו ולפתח חוסן מול זיהומים למיניהם. יש אימהות שלא נמצאות עם התינוק במשך כל שעות היממה, כדי להניק אותו בכל שעה שבה הוא רעב. אפשר כמובן לתת תחליפי חלב, שהם בסדר גמור ונחשבים תחליפים ראויים, אבל אם חשוב לך במיוחד שהילד שלך יקבל את החלב שלך – האופציה הטובה ביותר בשבילך היא שאיבת חלב. ישנן דרכים רבות לשאוב את חלב האם, מלבד הנקה, כמו חזיית שאיבה, משאבת חלב ועוד.

מה היתרונות של שאיבת חלב

שאיבת חלב מאפשרת לך לאסוף את החלב שלך בזמן שמתאים לך, כדי להאכיל את הילד בכל זמן שהוא זה נדרש, ועל ידי כל אחד שנמצא איתו. את יכולה לשאוב לקראת יום עבודה ולהשאיר את החלב במקרר בשביל המטפלת או האב, את יכול לשאוב לקראת היעדרות שלך לכמה ימים – זה למעשה משחרר אותך מהצורך להיות ליד התינוק 24/7, למספר פתרון האכלה פרקטי ומקל.

 

 

מה חשוב לוודא כשבוחרות

חשוב לבחור משאבה טובה ואיכותית. את רוצה שתהליך השאיבה יהיה חלק, לא יכאב, שהחלב יועבר ויאוחסן בצורה נקייה שתשמור עליו. לא כדאי להתפשר על משאבה זולה, ולסבול אחר כך במהלך השאיבה, להתעסק עם מנגנונים לא תקינים או לא נוחים, להתמודד עם בזבוז של חלב האם היקר שלך, ובאופן כללי לחוות עוגמת נפש. אנחנו ממליצים להשקיע במשאבה מעולה כדי להפוך את התהליך לנעים ונוח ככל האפשר.

חזיית שאיבה

מוצר נוסף שיכול להפוך את התקופה שלאחר הלידה לנעימה ופשוטה יותר, ומתקשר באופן ישיר למוצר הקודם שסיפרנו עליו, הוא חזיית שאיבה. מדובר בחזייה מיוחדת שהמבנה שלה מותאם במיוחד ומיועד להקל על תהליך השאיבה. יש בה פתחים מיוחדים שמאפשרים את החיבור של המשאבה אל השד מבלי להסיר את החזייה לחלוטין.

למה היא עדיפה על פני חזייה רגילה

חזיית השאיבה מאפשרת שאיבה דרך הפתחים שלה, כאמור, מבלי להצטרך להוריד אותה. זה הופך את תהליך השאיבה למהיר ופשוט יותר, ונותן את האפשרות לבצע אותו גם בסביבה שאינה הסביבה הביתית – בעבודה, במהלך בילוי או סידורים.

מה חשוב לוודא כשבוחרות

בחירה של חזיית שאיבה צריכה להיעשות בזהירות, ותוך שקילה של מספר פרמטרים מכריעים שמשפיעים על איכות החוויה איתה. הראשון הוא המבנה של החזיה – האופן שבו היא יושבת עלייך, תומכת בגוף שלך ואוספת אותו, גודל מתאים של פתחים שמאפשר שאיבה נוחה מצד אחד אבל לא גדול מדי, וכיו"ב. השני הוא סוג הבד – שחייב להיות נעים למגע, כי במשך כל היום הם הדבר הקרוב ביותר לגוף שלכן.

לסיכום

אם את אמא טרייה שרוצה להנעים את התקופה המורכבת שלאחר הלידה – כדאי לשקול לרכוש משאבת חלב וחזיית שאיבה. שני המוצרים הללו יעזרו לך להיטיב עם הגוף שלך והזמן שלך, ועם התינוק שלך.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות