הכירו: מפעל הפלסטיק הישראלי שמעניק פתרונות טכנולוגיים לעסקים

טכנולוגיה בעסקים היא דבר שגרתי כיום. עסקים רבים מפתחים ומזמינים מוצרים מסוגים שונים, בכדי למכור הלאה ללקוחותיהם. לעתים, המוצר דרוש עבור העסק עצמו. בשני המקרים, חשוב מאוד לעבוד ולממש את התוכניות האלה עם מומחים מובילים. מי מהווה מומחית בולטת כזו בארץ, בכל הנוגע לפלסטיק? ולמה כדאי לפנות דווקא לחברה זו?

התפתחות והתמחות – המגמות שחשוב שתכירו

פיתוח מוצרים מתקדמים עשוי להיעזר כיום במגוון רחב של טכנולוגיות וחומרים. מבין החומרים, אחד היותר בולטים אם לא הנפוץ ביותר, הוא למעשה הפלסטיק. במקרים רבים, אנשים משתמשים במוצרי פלסטיק ואפילו לא מודעים לכך שיש בו חלק מפלסטיק או שכל המוצר עשוי מחומר זה! התפתחות הטכנולוגיות המודרניות, הלכה יד ביד עם התפתחות החומרים לתעשייה. הפלסטיק כחומר וטכנולוגיות העיבוד שלו, התפתחו גם כן בהתמדה. כיום, מדובר בנושאים מורכבים ומתוחכמים למדי. אחת ההשלכות לכך, היא שבכדי להפיק את מרב התועלת, מומלץ ומשתלם לפנות למומחים בכל תחום. למשל, חברת ישר תעשיות פלסטיק, בכל הנוגע לפיתוח וייצור מוצרים מפלסטיק. במעבר על אתר החברה, תוכלו להתרשם ישירות מעושר האפשרויות בתחום זה וגם מרמת החברה עצמה. זו היא ללא ספק, אחת החברות הבולטות ביותר בארץ בתחום הפלסטיק, אם לא המובילה.

ישר פלסטיק ומה שמיוחד בה

חברת ישר תעשיות פלסטיק, היא בין החברות הבולטות ביותר בארץ בתחום זה, מאז היווסדה בשנת 1978. החברה מציעה פתרון כולל – את כל הדרוש לעסקים גדולים בפיתוח וייצור מוצרי פלסטיק, במקום אחד. במה זה מתבטא?

פיתוח מוצרים

עוד לפני הייצור עצמו, נדרש תכנון שיטתי ומקצועי של המוצר. תכנון כזה הוא בעל השלכות חשובות ולא מעטות, כולל לגבי הצלחת המוצר בהשגת מטרותיו העסקיות והוזלת עלויות ייצורו (מבלי לפגוע באיכותו). ישר מציעה מבחינה זו

  • עיצוב מוצר – שירותי עזר לעיצוב המוצר שלכם.
  • תכן הנדסי – תכנון המוצר עצמו, גם מעבר להיבט העיצובי, כולל פעילות כחלק ממחלקת הפיתוח של הלקוח.
  • תכנון וייצור התבניות – פיתוח תבניות עבור הזרקת הפלסטיק שדרושה לשם ייצור המוצרים האלה.

 

לאילו תחומים מוצעים הפתרונות של ישר תעשיות פלסטיק?

עם ניסיונה הרחב, ישר מסוגלת לתת מענה מצוין לפיתוח מוצרי פלסטיק בתחומים רבים. לדוגמה:

  • ביטחון – בעולם הביטחון, נעשה שימוש רב בפלסטיק. בין השאר, תודות לגמישות האפשרויות שחומר זה מציע וליכולת לשלב קלות משקל, חוזק ועלות נוחה.
  • חקלאות – מוצרי חקלאות רבים מבוססים כיום על פלסטיק. עציצים למשל.
  • אינסטלציה – בתחום האינסטלציה הפלסטיק בולט מאוד, כולל ביישומו במסגרת ייצור צינורות.
  • אלקטרוניקה והייטק – רכיבים אלקטרוניים מבוססים בעיקר על מתכות. עם זאת, מוצרים שכוללים רכיבים כאלה, נעזרים גם ולא מעט בפלסטיק, אשר משולב למשל במעטפת של מוליכים חשמליים.
  • רפואה ואסתטיקה – פלסטיק בייצור מוצרי רפואה, מחייב הקפדה על סטנדרטים גבוהים במיוחד של ניקיון ודיוק. כך, במידה מסוימת, גם לגבי מוצרי קוסמטיקה המשווקים לקהל הרחב.
  • מוצרי צריכה – בתחום מוצרי הצריכה, הפלסטיק מקבל כידוע ביטוי רחב במיוחד.

מה עוד זמין?

למעשה, החברה מציעה פתרון רחב מאוד, שכולל עוד שירותים משלימים לא מעטים. לדוגמה: עיבוד שבבי באמצעות מכונות CNC, מספק שיטה יעילה ורבת אפשרויות, לגימור מתקדם של מוצרי הפלסטיק. עוד דבר חשוב שנדרש בדרך כלל, הן צביעה והדפסה על המוצר. חברת ישר מספקת לכך מענה, באופנים שונים ומתקדמים. זו יכולה להיות צביעה פשוטה של צידו החיצוני של המוצר, בהתאם לדרישותיכם. זו יכולה להיות גם צביעה מאתגרת יותר, על משטחים לא ישרים. לפי בחירתכם. ישנה אף צביעה עם חומר מוליך מיוחד, אשר מחליף סיכוך מפני הפרעות והפרעות אלקטרומגנטיות והפרעות מתדרי רדיו.

לסיכום

מומלץ לזכור שטכנולוגיה מחייבת התמחות ולכן, לעסקים כדאי לפנות למומחים מובילים בכל תחום. בכל הנוגע לפלסטיק, ישר תעשיות פלסטיק תספק לכם את הפתרון הטוב ביותר.

כדאי לדעת: מהי חשבונית מס?

מרכיב חיוני בעולם העסקים, חשבוניות מס לא רק מקלות על החיוב ומבטיחות תשלום בטוח, אלא גם ממלאות תפקיד משמעותי בדיווח הכספי ובעמידה בתקנות המס. מאמר

קראו עוד »
נגישות