האם מותר לעשן על פי ההלכה?

ע"פ ההלכה, אסור לעשן מתוך עיקרון בריאותי – "ונשמרתם לנפשותיכם". אולם, האיסור נוגע גם בשל העובדה כי נדרש להדליק אש, איסור חמור ע"פ ההלכה ביום שבת. כיצד ניתן להתגבר על כך? ובכן, הכירו את אביזרי העישון אשר באמצעותם ניתן להתגבר על כללי ההלכה המחמירים.

עישון ע"פ ההלכה: אסור מבחינה בריאותית, אך עדיין בר ביצוע

אחד הפסוקים החשובים ביותר בדת היהודית הוא "ונשמרתם לנפשותיכם". רבנים מסבירים כי ע"פ ההלכה, האיסור נובע בשל הנזקים הבריאותיים. זה לא מונע מעשרות אלפי אנשים מאמינים לעשן, כאשר ע"פ ההערכות כחצי מהציבור הדתי מעשן באופן קבוע. אם בעבר הציבור הדתי נאלץ להימנע מעישון במהלך יום המנוחה (שבת) בשל האיסור להדלקת אש, כיום ניתן לבצע רכישה של אביזרי עישון אשר מאפשרים לעשן – מבלי לחרוג מכללי ההלכה. מכשיר אידוי ופורייזר פאקס כולל את כל האביזרים הדרושים לצורך עישון מבלי צורך בהדלקה של אש, וזאת בשל העובדה כי מדובר במכשיר אידוי אשר כולל ערכה בסיסית אשר מאפשרת למעשנים לעשן טבק או קנאביס -באמצעות טכניקה של אידוי.

האם מותר לעשן על פי ההלכה

מהם היתרונות של מכשיר אידוי בעבור הציבור הדתי וציבור המעשנים בפרט?

כאמור, מכשיר אידוי מהווה את אחד הפיתוחים הטכנולוגיים המשמעותיים ביותר בעבור קהל המעשנים. מדובר במכשיר בסיסי אשר קל מאוד לתפעול, והוא נחשב לבריא יותר מאשר שריפה של טבק. אולם, חשוב לזכור כי ע"פ כללי ההלכה העישון אסור בשל הסכנות הבריאותיות ולכן מעשנים אשר משתמשים באופן קבוע בוופורייזר מדווחים לא רק על תחושה טובה יותר אלא גם על הפחתה בכמות העישון, וזאת כתוצאה משימוש במכשיר. מחקרים מצאו כי מכשיר אידוי יכול לסייע בעבור סינון של חומרים רעילים ובמקביל להקל על תהליך מיצוי צמח הקנאביס. משום כך, ניתן לראות זינוק במספר הרכישות וכן אביזרים משלימים אשר הופכים את חווית העישון לנעימה אך גם טובה יותר לסביבה, בשל תהליך אידוי אשר מפחית באופן משמעותי את הריח אשר נידף כתוצאה מהעישון עצמו כמו גם בעבור הקהל הדתי אשר מעוניין להמשיך לעשן גם בשבת, וזאת תחת כללי ההלכה.

כיצד לבחור את מכשיר האידוי הטוב ביותר בעבורכם?

בכדי לבחור במכשיר אידוי איכותי חשוב ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, ויכולה לספק לכם את האביזרים הדרושים וכן אביזרים נלווים אשר מעניקים חווית עישון טובה ואיכותית. בכדי לעשות זאת, מומלץ לבצע חקר שוק וכן לקבל המלצות דרך חברים ובני משפחה אשר משתמשים במכשיר האידוי, וזאת בכדי לבצע בחירה נכונה. נוסף לכך, מומלץ להתנסות במכשיר ולבחון את הביצועים לאורך זמן, כולל אפשרות לשליטה מלאה על חווית האידוי. בדקו כי אתם מקבלים במסגרת הרכישה אחריות מלאה, וכי יש לחברה שירות לקוחות זמין לכל שאלה.

נגישות