כשהעתיד עומד לנגד עיניהם – רפי, משה ואיל אדרעי לא עוצרים מלתרום ולתת לנוער הישראלי

מחשבות לגבי העתיד הן מחשבות שרובנו חושבים על עצמנו, על הסביבה הקרובה ועל בני המשפחה. אולם, האם יצא לכם לחשוב על העתיד של בני ובנות הנוער שמוגדרים כנוער בסיכון? סביר להניח כי אתם שומעים על מקרים רבים בתקשורת, אולם היכולת שלכם כאזרחים פרטיים לסייע היא מוגבלת מאוד. בשל כך, הצטרפות לפעילות הענפה של עמותת אחינועם אשר לא עוצרת מלתרום ולתת לבני הנוער כאן בישראל מהווה הזדמנות יוצאת דופן בעבורכם להצטרף לעשייה מבורכת ובעלת פוטנציאל אדיר בעבור דור העתיד של מדינת ישראל. רוצים לקבל מידע נוסף אודות אחת העמותות המובילות במדינת ישראל? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

עמותת אחינועם – כל מה שצריך לדעת

משפחת אחינועם היא משפחה בעלת שורשים עמוקים בארץ ישראל, כאשר בני המשפחה רפי אדרעי ביחד עם אחיו משה ואיל נולדו וגדלו בעיר צפת. המשפחה שלהם היא חלק משושלת מפוארת שנסיבות החיים הובילה לשינוי כיוון, וזאת בשל עזיבה של מוסדות הלימוד בגיל צעיר בשביל לסייע לכלכלת המשפחה. אב המשפחה אחינועם מהווה עד היום מודל ודוגמה בעבור המייסדים לחוזק נפשי, ועל כן את העשייה המבורכת של העמותה הם מקדישים קודם כל לאב המשפחה ולאהבה העמוקה לצפת ואזורי הפריפריה. כידוע, בשנים האחרונות אנו עדים להרחבת הפערים בין מרכז לפריפריה. כשהעתיד עומד לנגד עיניהם פועלים רפי, משה ואיל אדרעי לטובת תרומה לבני הנוער באמצעות חלוקה של מחשבים, שיפוץ מבנים, תוכניות ליווי ארוכות טווח החל מגיל 16 ועד לאקדמיה, חלוקה של מלגות למשפחות מעוטות יכולות וכן קידום של בני נוער בני העדה האתיופית ע"י תוכנית ראשונה  מסוגה שפועלת הן במישור המנהיגותי והן במישור הפיזי והמנטלי. התוכנית הזו זוכה להצלחה אדירה עם מעל ל 95% אחוזי הצלחה, כל זאת בזכות הפעילות ההתנדבותית של מייסדי העמותה כמו גם המתנדבים אשר רואים בדור העתיד של מדינת ישראל כפתח ליצירה של הזדמנויות חדשות וכן צמצום הפערים. צמצום פערים בחברה מוביל לא רק לשיפור הסיכויים של בני נוער להשתלב בתפקידי מפתח אלא גם ליצור חברה שבמסגרתה לא משנה מהיכן אתה מגיע, אתה יכול להצליח. את המוטו הזה הצליחה העמותה לממש בזכות שורה ארוכה של תוכניות שזוכות לתמיכה גורפת מצד הרשויות, גורמי הרווחה, חינוך וכמובן המשפחות שמקבלות את הסיוע שמגיע להן.

 

 

שילוב של אמונה ביחד עם פעילות ענפה

השילוב של אמונה בבני הנוער ביחד עם פעילות ענפה שמתקיימת בכל ימות השנה היא זו שהופכת את העמותה למוערכת מאוד, כפי שניתן היה להתרשם מהדברים של רפי אדרעי מעמותת אחינועם אשר סיפר כי בזמן מגפת הקורונה פנו למערכת של העמותה אלפי משפחות לטובת קבלת סיוע. המשפחות כמו גם בני הנוער מבינים כי האמונה כמו גם הרצון העז לסייע היא זו שהופכת את המייסדים והמתנדבים לחלק בלתי נפרד ממפת הרווחה כאן במדינת ישראל. עם אהבה אדירה והתנדבות שמגיעה מתוך הנשמה, אין ספק כי עמותת אחינועם והעומדים בראשה אייל אדרעי והאחים הם התגלמות הישראלי היפה, כפי שניתן להבחין בתגובות האוהדות שמופיעות באתר הרשמי של העמותה.

לסיכום, עמותת אחינועם והמייסדים פועלים מכל הלב והנשמה למען דור העתיד של בני ובנות הנוער בישראל. בזכות העמותה הצליחו אלפי בני נוער להגשים את הפוטנציאל הטמון בהם במסגרת הלימודים, צבא, אקדמיה וגם בקריירה. על כן, ניתן בהחלט לומר כי מדובר בעמותה מיוחדת ובעלת השפעה אדירה על העתיד של מדינת ישראל, ועל חומר הגלם המצוין בדמות בני נוער עם מוטיבציה להצלחה.

נגישות