עצות הזהב של מנכ"ל גטה ישראל לבחירת כלי המיטה להורים ולילדים

לכלי מיטה יש משמעות מבחינת איכות השינה והבריאות, וזאת בשל העובדה כי מדובר במוצרים משלימים אשר מכתיבים סטנדרט חדש בעולם השינה. בכדי לסייע לכם לבחור, שאלנו את מנכ"ל המותג גטה – וקיבלנו את מיטב הטיפים, לטובת בחירה מנצחת להורים וילדים.

בחירת כלי מיטה: כך תוכלו לשדרג את חדר השינה שלכם ושל הילדים במינימום מאמץ

דרור יורקוביץ משמש כמנכ"ל חברת גטה בישראל. מדובר במותג המזרנים המוביל בעולם, ועדות להצלחה ניתן למצוא בהכרזה על המזרן של המותג כזוכה מוצר השנה בקנסינגטון פאלס אנגליה מזה כחמש שנים. מאחר ומדובר בחברה מהפכנית שהצליחה לפתח מזרנים איכותיים אך גם אקולוגיים, בחרנו לשאול דווקא את המנכ"ל לגבי כלי מיטה להורים ולילדים, וזאת מתוך מטרה שגם אתם תוכלו לשדרג את חדר השינה שלכם ושל הילדים שלכם.

ע"פ דרור, היכולת של הצרכנים לבצע רכישה מוצלחת של כלי מיטה הפכה לזמינה וקלה יותר מאי פעם וזאת בשל העובדה כי "כיום יש לא מעט חברות המציעות כלי מיטה שפותחו בסטנדרטים גבוהים הכוללים לא רק עיצוב מנצח אלא גם טכנולוגיה מהפכנית, לטובת יצירת חלל שינה איכותי אך גם בריאותי". לדבריו, היכולת שלכם כצרכנים לשדרג את חדר השינה מתחילה קודם כל בבחירת הספק. ההמלצה הגורפת של מנכ"ל החברה הוא לא לקחת את התהליך בקלות ראש אלא לבצע סקר שוק מעמיק תוך שימת דגש על חברות שמעניקות לא רק מוצר העשוי מחומרי גלם איכותיים אלא גם אלמנטים טכנולוגיים שדרכם ניתן לשדרג את חדר השינה. ביקשנו מדרור יורקוביץ לרכז את מיטב הטיפים לטובת בחירה, ולהלן הטיפים המנצחים שלו ליצירת חלל שינה מושלם:

עצות הזהב של מנכ"ל גטה ישראל לבחירת כלי המיטה להורים ולילדים

מזרן

השאלה כיצד לבחור מזרן היא שאלה שמטרידה רבים, ובדיוק בשל כך מסביר דרור כי לבחירה של מזרן יש מספר שלבים עיקריים. השלב הראשון הוא הבנה של הצרכים – מהי דרגת הקושי המתאימה לכם? יש מספר דרגות קושי, על כן רצוי להתנסות במזרן עוד בחנות כמו גם לבחון את רמת הקושי. אם יש לכם בעיה אורטופדית, רצוי לבחור במזרן ברמת קושי בינונית גבוהה מתוך מטרה לספק תמיכה.

רצוי לבחור במזרן לטקס משום שהוא עשוי מחומר טבעי ואלסטי והוא מתאים מאוד לסובלים מאלרגיות אך גם לילדים. מדובר במזרן איכותי שנשמר למשך שנים רבות, ובגלל זה הוא נחשב למזרן המומלץ ביותר הן בעבור מבוגרים והן בעבור ילדים. על כן צריך לשים דגש בתהליך הבחירה גם על חומר הגלם ממנו עשוי המזרן, לטובת בחירה מנצחת ובעלת אספקט בריאותי.

כרית

המטרה של הכרית היא לתמוך בעמוד השדרה והראש, ולכן רצוי להתאים בין תנוחת השינה לבין הכרית אותה אתם מחליטים לרכוש. ע"פ דרור יורקוביץ, הסוד להתאמת כרית מושלמת הוא ניסוי של מספר כריות, עד להתאמה מושלמת בין המשתמש למוצר. כלל הברזל הוא לרכוש כרית היפו אלרגנית שדוחה את קרדית האבק (וקיימות כמובן שיטות נוספות למלחמה בה) כמו גם כרית  המעניקה תמיכה מלאה לצוואר ולראש. ועל כן העדיפו מילוי פוליאסטר או נוצות עשויה לטקס או ויסקו – חומרי גלם איכותיים וטבעיים.

בסיס מיטה

על מנת לבצע רכישה של בסיס מיטה אידיאלי כלל הברזל שצריך להנחות אתכם הוא גודל החדר. לדבריו, חשוב מאוד לערוך מדידה מדויקת של המזרן מתוך מטרה לבצע בחירה מדויקת התואמת את המידות אך גם את מידות החדר. כיום ניתן לבצע רכישה של בסיס מיטה איכותי עשוי בסיס עץ או מתכת, אולם מדובר בהעדפה אישית ועל כן בחרו את הבסיס בהתאם לעיצוב אותו אתם רוצים לשדר בחדר – בחדר ילדים אפשר בהחלט לבחור בבסיס עץ איכותי ואילו אצלכם ההורים בבסיס מהודר ומעוצב.

נגישות