השכרת רכב למשפחות מרובות ילדים: האם זה אפשרי?

להיות הורים להרבה ילדים זאת בהחלט חוויה מעצימה ומספקת, אך גם כזו שמביאה עמה לא מעט אתגרים. בין השאר, יש לדאוג לבריאות של כולם, לוודא שהם אוכלים וישנים כמו שצריך, להפקיד על החינוך שלהם והשילוב במסגרות ולדאוג להם לפעולות העשרה. בנוסף, אחד האתגרים הגדולים עם הרבה ילדים הוא יציאה מהבית ונסיעה ברכב לחופשות, כאשר לרוב הבעיה העיקרית היא שאין מספיק מקום לכולם לרכב. בדיוק בגלל זה, ניתן בהחלט לשכור רכב לתקופת זמן קצובה בשביל סידורים שונים. אך האם ניתן לעשות את זה כשיש לנו הרבה ילדים, ומהם בעצם הפתרונות בעבור מי שרוצה לשכור רכב להרבה אנשים? בואו ננסה להבין.

רכבים עם מספר מקומות גדול

ובכן, אחת האופציות העומדות בפני מי שרוצה לשכור רכב למשפחה גדולה היא בחירה ברכב גדול המכיל מספר גדול של מקומות ישיבה. אמנם לא כל חברת השכרה מציעה רכבים כאלו, אבל החברות המובילות בהחלט יאפשרו לכם לבחור ברכב כזה. השכרת רכב ליום באמצעות חברת SUNCAR תאפשר לכם לבחור רכב מצוין עם שבעה מקומות ישיבה לכל היותר שתאפשר לכם לפתור את הבעיה בטווח הקצר. אגב, אם תרצו תוכלו גם לבחור בתוכניות השכרה לטווח ארוך יותר וזה בהחלט פיתרון מצוין למי שמחפש רכב לזמן רב יותר.

רכבים מסחריים

מעבר לרכבים עד שבעה מקומות ישיבה, מי שרוצה להסיע אפילו יותר נוסעים יוכל בהחלט להיעזר ברכבים מסחריים. רכבים כאלה מאפשרים להסיע בערך עשרה נוסעים (תלוי בדגם הספציפי כמובן) וכך ניתן להסיע את כל המשפחה אם יש לכם הרבה ילדים או אם אתם רוצים לנסוע בהרכב דו משפחתי. גם כאן לא כל חברה מציעה את האפשרות לבחור ברכבים הללו, אבל יש מעט שדווקא כן. שימו לב כי ישנם סוגי רכבים מסוימים המצריכים רישיון שונה ולאו דווקא את הרישיון הבסיסי המאפשר לנהוג על רכבים פרטיים, מומלץ לבדוק זאת לפני.

השכרה של שני רכבים

רבים שואלים האם כדאי לשכור שני רכבים במקרים של משפחות מרובות ילדים. ובכן, זה יכול להיות פיתרון מצוין, כמובן במקרים בהם ישנם שני נהגים שיוכלו לאייש את שני הרכבים. אם אפשר לבחור ברכב אחד כשמדובר בטיול למשל, זה עדיף כמובן בשביל החוויה המשפחתית המיוחדת, אבל במקרים של טיולי שטח ניתן בהחלט לשכור שני רכבים שכן אין הרבה רכבי שטח להשכרה עם יותר מחמש או שבע מקומות ישיבה לכל היותר.

הקפידו על בטיחות הנוסעים

זכרו, נסיעה עם מספר רב של נוסעים, במיוחד כשמדובר בילדים, יכולה להיות מעט רועשת ולחוצה. הקפידו לשמור על אווירה שקטה ונעימה ברכב לטובת הריכוז של הנהג ולטובת הבטיחות של כל הנוסעים, ואפילו דאגו מראש לפעילויות לילדים לנסיעות ברכב, ובפרט לנסיעות ארוכות. בנוסף, הקפידו לבדוק את מצב הרכב לפני ההשכרה כדי להימנע מאי נעימות בסוף. 

נגישות