לא משתעממים לרגע: מגוון יצירות לילדים באתר תחביבן

כולנו כהורים מכירים את צמד המילים הנצחי "משעמם לי". ילדים בכל הגילים מוצאים עצמם ,לא פעם, משועממים. ברגעים האלה, אנו ההורים צריכים להתחיל למצוא להם תעסוקה. ערכות יצירה שאפשר להזמין מאתר תחביבן, יכולות לשנות הכול. ערכות כאלה מתאימות לכול הגילים, גם לילדים וגם למבוגרים, והן יספקו תעסוקה כיפית למשך זמן. אז איזה ערכות אפשר למצוא? הנה מספר הצעות:

ערכת רקמה

רקמה היא מלאכה עתיקה שנחשבת פופולארית עד היום. המלאכה מספקת שעות של יצירת פריטי רקמה מהממים. ערכת רקמה של תחביבן מתאימה למתחילים שיכולים לרקום מגוון פריטים בצורות וצבעים. את הפעילות יכולים לבצע יחד ילדים והורים. עבודות רקמה מספקות יצירות לילדים שמפתחות את היצירתיות ויכולות בקלות להפוך לתחביב קבוע בקרב ילדים.

ערכת פאזלים בתלת מימד

רוצים להרכיב פאזלים בתלת מימד? אם כן, מחכה לילדים שלכם וגם לכם אתגר מיוחד. פאזלים בתלת מימד עשויים מעץ דק ומאפשרים בניית אלמנטים מוחשיים כמו ספינות, דינוזאורים, מכוניות ועוד. אחרי שמרכיבים את הפאזל, צובעים ומקשטים, אפשר להניח את הפריטים היפים שנוצרו בחדר הילדים. ערכת פאזלים בתלת מימד מכילה חלקי עץ להרכבה, חוברת הוראות ומגוון רחב של אלמנטים להרכבה.

 

 

דפי צביעה לפי מספר