לא משתעממים לרגע: מגוון יצירות לילדים באתר תחביבן

כולנו כהורים מכירים את צמד המילים הנצחי "משעמם לי". ילדים בכל הגילים מוצאים עצמם ,לא פעם, משועממים. ברגעים האלה, אנו ההורים צריכים להתחיל למצוא להם תעסוקה. ערכות יצירה שאפשר להזמין מאתר תחביבן, יכולות לשנות הכול. ערכות כאלה מתאימות לכול הגילים, גם לילדים וגם למבוגרים, והן יספקו תעסוקה כיפית למשך זמן. אז איזה ערכות אפשר למצוא? הנה מספר הצעות:

ערכת רקמה

רקמה היא מלאכה עתיקה שנחשבת פופולארית עד היום. המלאכה מספקת שעות של יצירת פריטי רקמה מהממים. ערכת רקמה של תחביבן מתאימה למתחילים שיכולים לרקום מגוון פריטים בצורות וצבעים. את הפעילות יכולים לבצע יחד ילדים והורים. עבודות רקמה מספקות יצירות לילדים שמפתחות את היצירתיות ויכולות בקלות להפוך לתחביב קבוע בקרב ילדים.

ערכת פאזלים בתלת מימד

רוצים להרכיב פאזלים בתלת מימד? אם כן, מחכה לילדים שלכם וגם לכם אתגר מיוחד. פאזלים בתלת מימד עשויים מעץ דק ומאפשרים בניית אלמנטים מוחשיים כמו ספינות, דינוזאורים, מכוניות ועוד. אחרי שמרכיבים את הפאזל, צובעים ומקשטים, אפשר להניח את הפריטים היפים שנוצרו בחדר הילדים. ערכת פאזלים בתלת מימד מכילה חלקי עץ להרכבה, חוברת הוראות ומגוון רחב של אלמנטים להרכבה.

 

 

דפי צביעה לפי מספרים

אם הילדים שלכם מביעים רצון לצייר, הם יכולים לעשות זאת באמצעות דפי צביעה לפי מספרים. את הציורים אפשר לבחור מאתר תחביבן. באתר תמצאו דפי צביעה ברמות קושי שונות, ועבודת יצירה שמולידה תוצאות מהממות! הדפים מגיעים עם ציור מחולק למספרים כאשר כל מספר מייצג צבע שצריך להניח עם מכחול על הציור. הצביעה, המצריכה סבלנות: תייצר לאט לאט תמונה יפה וצבעונית של בעלי חיים, דמויות מן ההיסטוריה, שדות של פרחים יפים ועוד. התמונה מגיעה עם מסגרת, או שאפשר למסגר אותה ולתלות בחדר הילדים. ערכת היצירה מכילה צבעים, מכחולים ואביזרים לתליית תמונה. כך אפשר לקשט את החדר בצורה יפה וצבעונית.

תמונת לגו

אם הילדים שלכם אוהבים להרכיב חלקים אחד לשני, תוכלו לבחור ערכת יצירה עם תמונת לגו. מדובר באתגר כיפי של לבנים אותן מרכיבים אחת לשנייה. האתגר הזה מיוחד משום שאפשר להפוך אותו לתמונה של בני המשפחה, חברים, חיית המחמד ושל כל מי שאוהבים. בסוף האתגר מתקבלת תמונה יפה שאתם יכולים לבחור. הפאזל כולל 5000 לבנים להרכבה, כך שלילדים בטוח לא יהיה משעמם.

פוצ׳ים מחרוזים מגניבים לתיקים ולבגדים

ילדים וילדות אוהבים ליצור מגוון פריטים בעבודת יד. פאצ'ים מחרוזים שאפשר לתפור לתיקים, מכנסיים, כובעים ושאר פריטי לבוש – יספקו יצירה שבסופה מתקבל פריט טרנדי במלאכת יד. מי שיבחר בדוגמאות טרנדיות כמו פאצ'ים של תותים ודובדבן, קאפקייק, סוכריה על מקל וגלידה ועוד – יוכל ליהנות משעות של יצירת פריטים יפים כמו מכנסיים וחולצות מקושטות, תיקים, כובעים, ואפילו לייצר "ליין" משלו של מגוון פריטים נוצצים. ערכת פאצ'ים של חרוזים מגניבים מגיעה עם קנבס מודפס, חרוזים, חוטים ומחט. כך אפשר להעסיק את הילדים במלאכה מיוחד ואפילו לעבוד יחד על מגוון פריטים מקוריים.

לסיכום

כדי שהילדים יתחילו להתעסק ביצירות ותחביבים, כל מה שצריך זה ערכות יצירה או אביזרים מתאימים, וכמובן שעות פנויות, שלא חסרות לילדים. בחרו ערכות מתאימות והעניקו לילדים שעות של כיף אתגר ותוצאות.

כדאי לדעת: מהי חשבונית מס?

מרכיב חיוני בעולם העסקים, חשבוניות מס לא רק מקלות על החיוב ומבטיחות תשלום בטוח, אלא גם ממלאות תפקיד משמעותי בדיווח הכספי ובעמידה בתקנות המס. מאמר

קראו עוד »
נגישות