טיול להודו למשפחות שומרות מסורת: איך עושים את זה?

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה מסקרנת: משפחות שומרי מסורת אשר מחליטים לעזוב הכול ולטוס לתת היבשת לטיול קצר או ארוך. כיצד גם אתם תוכלו לארגן טיול חלומי? להלן הפרטים.

טיול בהודו לכל המשפחה: כך תארגנו טיול מושלם המשלב גם מסורת

הודו היא מדינת ענק המספקת לצעירים, זוגות ואפילו משפחות חוויה יוצאת דופן, וזאת בשל העובדה כי הודו מאפשרת לכל אחד להרגיש בנוח – בין אם מדובר בצעירים ואפילו מבוגרים. יתרה מכך, בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה מסקרנת במסגרתה יותר ויותר משפחות שומרות מסורת שרוצות לראות עולם מחליטות להגיע דווקא להודו, הן בשל העלויות הזולות והן בשל התשתית המצוינת שקיימת בעבור משפחות שומרות מסורת. אולם, רגע לפני שאתם אורזים את המזוודות שלכם חשוב להבין כי הגעה להודו במתכונת משפחתית דורשת תכנון מוקפד שמתחיל קודם כל בהוצאת ויזה להודו. כיום ניתן להוציא ויזה אלקטרונית להודו לכל המשפחה בקלות ובמהירות וכדי לעשות זאת תוכלו ללחוץ כאן, כאשר מדובר בוויזת תיירים המאפשרת כניסה למדינה למשך 90 יום ברציפות, למשך כחמש שנים. לאחר מכן אתם נדרשים צאת מהמדינה. רק לאחר קבלת הוויזה ישירות למייל (בדרך כלל בפרק זמן קצר של מספר ימים) ניתן יהיה להתחיל ולתכנן את הטיול. כיצד עושים את זה? להלן הפרטים:

הצטרפות לקבוצות של הורים וילדים בהודו

ברשתות החברתיות כמו פייסבוק הוקמו מספר קבוצות של ישראלים ובעיקר משפחות שמציעות מגוון עצום של מידע בעבור משפחות, וזאת לטובת תכנון טיול המבוסס על ניסיונם של הישראלים בתת היבשת הענקית. דרך הקבוצות תוכלו לקבל מידע ששווה לכם לא מעט, החל ממסעדות כשרות ועד לבתי אירוח שקרובים לבית חב"ד, מתוך מטרה כי תוכלו לתכנן את הטיול בהתבסס על המלצות של משפחות שמספקות גם אפשרות להתייעצות, לפני הנסיעה.

הגדרת יעדים

הודו היא מדינה ענקית ולכן בעבור משפחות שמגיעות לזמן קצר כמו למשל בתקופת החגים, חשוב להיות ממוקדים ולהחליט מראש על היעדים בהם תבקרו. לאחר שהחלטתם לגבי היעדים שלכם, בדקו לגבי בתי הארחה שמתאימים לילדים כמו גם האם יש אפשרות להגיע באופן נוח לבית חב"ד לטובת ארוחות שישי או שהייה עם ישראלים נוספים. שימו לב כי צפון הודו ידועה בתור מוקד עלייה לרגל, הן בשל המסעדות המצוינות והכשרות כמו גם בשל היכולת של משפחות להתארח בבתי חב"ד בדרמסללה ובמנאלי. שליחי חב"ד מעניקים מכל הלב וללא תשלום חוויה מדהימה בדמות ארוחות חג ושבתות כמו גם התייעצות לגבי אטרקציות לכל המשפחה.

טיול מאורגן

בכדי לחסוך לעצמכם את הטרחה של ארגון עצמאי, ניתן להצטרף לטיולים מאורגנים בעבור משפחות שומרות מסורת. מדובר בטיול הכולל סיור מודרך במגוון יעדים תוך שימת דגש על היכרות עם הפסיפס ההודי המושלם – קולינריה, מלונות וכמובן אטרקציות. העלויות משתנות ולכן רצוי לבצע השוואת מחירים כמו גם לבחון האם משתלם לכם יותר לתכנן את הטיול בעצמכם, תוך הבנה כי מדובר בטיול עם ילדים ולכן ההיערכות גם מבחינת הציוד והתחבורה היא חלק משמעותי מאוד. לכן, היתרון של טיול מאורגן הוא ההסעות כמו גם התוכנית המוגדרת – ממנה אגב גם ניתן לשאוב השראה בעבור הטיול שלכם.

לסיכום, טיול בהודו למשפחות שומרות מסורת הוא בהחלט אפשרי ואף מומלץ. אולם, בכדי שתוכלו לתכנן טיול מושלם רצוי לעקוב אחר הקבוצות ברשתות כמו גם להצטרף לקבוצות וואטספ של משפחות המתגוררות באזור, וכמובן ליצור קשר עם נציגי חב"ד שנמצאים בשליחות בערים ובכפרים בהודו, לטובת נחיתה רכה ושהות קסומה עם שימת דגש על מסורת וקדושה, גם במרחק אלפי קילומטרים מישראל.

כדאי לדעת: מהי חשבונית מס?

מרכיב חיוני בעולם העסקים, חשבוניות מס לא רק מקלות על החיוב ומבטיחות תשלום בטוח, אלא גם ממלאות תפקיד משמעותי בדיווח הכספי ובעמידה בתקנות המס. מאמר

קראו עוד »
נגישות