אירוע מתוק: 5 קינוחים שיתאימו לשומרי כשרות

מתכננים אירוע והקהל שלכם שומר כשרות? ובכן, בכדי לסייע לכם בתהליך הפקת האירוע החלטנו להציג לכם חמש קינוחים מצוינים אשר ישתלבו באופן מושלם עם האירוע, ויגרפו מחמאות מצד האורחים.

קינוחים לשומרי כשרות: לא צריך להתפשר על הטעם

לא פעם כאשר חושבים על קינוחים כשרים המחשבה הראשונית היא שהם פחות טעימים מאשר קינוחים "רגילים". אולם, מדובר בטעות ובייחוד כאשר מארגנים אירוע לקהל שומרי כשרות, וזאת בשל העובדה כי כיום ניתן לבצע הזמנה של קינוחים מפנקים וטעימים. אם אתם בדיוק מתכננים אירוע ביתי בחיק המשפחה ובני החברים או אפילו מתכננים לארח חברים מהעבודה, אין צורך לעמוד שעות במטבח ולהסתכל על מתכונים ברשת. כל שעליכם לעשות הוא לבחון את הרשימה שלנו, ובכך להפיק אירוע ביתי ובלתי נשכח שיתאים גם לארוחה חלבית או בשרית – במינימום מאמץ ועם מקסימום רושם. להלן חמש הצעות של קינוחים שיתאימו לשומרי כשרות, אותם תוכלו להזמין כבר עכשיו:

מגש פירות

הזדמנות מצוינת בעבורכם לספק לאורחים קינוח קל ופשוט אך מרשים כמו גם מתאים לאירוח חלבי/בשר היא רכישה של מגש פירות מחברת פרי הדמיון. מגשי האירוח של החברה מורכבים מפירות העונה אשר נבחרים בקפידה ונחתכים באותו היום, כאשר המשלוח מגיע ישירות לבית באמצעות שליח ובאריזה השומרת על הטריות של הפירות.

מאפים כשרים

דרך מאפייה ניתן להזמין מאפים כשרים הנעשים בעבודת יד. המאפים כוללים בין היתר עוגות שוקולד פרווה, עוגיות �