חושבים לאחד הלוואות? כדאי שתתייעצו עם המומחים של "חכם משכנתאות" רגע לפני

ממש כפי שאנשים יודעים שאם הם מבקשים לרכוש בית הם פונים לקחת משכנתא, כך גם אנשים יודעים שאם הם חנוקים מעודף הלוואות, ניתן להיעזר באיחוד הלוואות. עם זאת, לצד העובדה שהמושג מוכר, הרוב לא מאמין בפתרונות קסם, וכיוון שלא מבינים עד הסוף מה עומד מאחורי השיטה, פשוט מוותרים מראש. לא חבל? מי שמשכיל לערוך בירור מקצועי מתחיל להבין שאומנם אין "קסמים", אך כן יש מגוון דרכים שמאפשרות לצאת ממעגל של לקיחת הלוואה חדשה, רק כדי לסגור הלוואה קודמת. עם זאת, על מנת ליישם זאת באופן אידיאלי נדרש ליווי מקצועי. מוזמנים להכיר את המומחים מבית "חכם משכנתאות" ולהתחיל להבין שכל עוד נתמכים באנשי מקצוע שבאמת ובתמים מבקשים בטובתכם, הפתרון קרוב מתמיד.

עושים סדר בדברים ומטיבים את התנאים

יש לכם משכנתא ובמקביל הלוואה שלקחתם עבור רכישת רכב, הלוואה שלקחתם כדי לסגור הלוואה קודמת ועוד הלוואה שלקחתם כדי לצאת לחופשה משפחתית? נראה שאינכם זוכרים מהי הריבית של כל הלוואה, כיצד היא פרוסה ומהם התנאים המשלימים. מצב כזה של חוסר איפוס מאפיין רבים שיש להם מספר הלוואות, ועל כן טוב לדעת שבאמצעות איחוד הלוואות זוכים להתנהל אך ורק מול הלוואה אחת. עם זאת, לא רק בכך מדובר. מעבר לעובדה שזוכים לעשות סדר בדברים, גם זוכים להטיב את התנאים. מי שמבצע איחוד הלוואות דרך חכם משכנתאות זוכה להקטין את הריבית (ביחס לסך ההלוואות האחרות) ובמקביל למזער את גובה ההחזר החודשי, כאשר יש לקוחות שמספרים שבאמצעות איחוד הלוואות הם זכו למזער בעשרת אלפים ש"ח את ההחזר החודשי.

בעלי נכס?

גם אתם מבקשים להטיב את סך תנאי ההחזר ולהתנהל רק מול הלוואה אחת? ובכן כל עוד אתם בעלי נכס, ונעזרים בניסיון העשיר של חברת חכם משכנתאות, הסיכויים בצד שלכם. החברה מתייחסת לנכס כאל ערובה, באמצעותו מאפשרת לאשר משכנתא חדשה, ואף עד כ-70% מסך ערך הנכס. מעבר להיתכנות שהנכס מאפשר, יש לקחת בחשבון שחברת חכם משכנתאות מחזיקה בקשרים משמעותיים מול הבנקים השונים, ואף מול גופי הלוואה חוץ בנקאיים מכובדים. הסטטוס הייחודי מאפשר לחברה לדעת לאיזה בנק וסניף עדיף לפנות, וזאת כדי להשיג את התנאים הטובים ביותר.

 

 

אינטרס דו צדדי

גם אתם מבקשים לעצור כדור שלג שגורם בכול פעם מחדש לקחת הלוואה נוספת? עידו עוז, בעלי חברת חכם משכנתאות, מסביר שאין לראות באיחוד הלוואות כ"עוד הלוואה", אלא מדובר בהלוואה חדשה שנועדה לעשות סוף לאינסוף חובות, וכאמור למזער את ההחזרים החודשיים, כך שתשובו לחוש שליטה על ההתנהלות הכלכלית. עוד יש להבין שכאשר נעזרים בחברת חכם משכנתאות נהנים ממחויבות מלאה, ופה אנחנו מבקשים להסביר. שכר הטרחה של יועצי החברה מותנה בהצלחת התהליך, כך שמעבר לרצון הכנה לסייע לכמה שיותר אנשים לחזור לנהל שגרה כלכלית תקינה, גם מדובר באינטרס אישי. מכאן שאם מבקשים לוודא שעומדים לקבל את העזרה הטובה ביותר, יש כתובת אחת שמוטב להכיר.

סקפטים? השאירו זאת למומחים!

הכול טוב ויפה ואף נשמע משכנע, אך סקפטיים שמדובר במענה שנכון גם עבורכם, וזאת כי הבנק מסרב להעניק הלוואה? זהו בדיוק הזמן לחדד שאם סובלים מריבוי הלוואות מעיקות אין צורך להבין כיצד יוצאים מהמצב, אלא רק נדרשים לקבל סיוע מקצועי. לאורך השנים חברת "חכם משכנתאות" סייעה לשלל לקוחות "מסורבי בנקים" לקבל משכנתא רצויה, ולו באמצעות הפעלת קשרים שנוגעים לגופים חוץ בנקאיים שמפוקחים ע"י המדינה.

לסיכום

טוב לדעת שקיים פתרון וטוב לדעת שהוא עתיד להטיב את סך התנאים. מבקשים לעשות שינוי כלכלי? התחילו עם איחוד הלוואות מבית חכם משכנתאות.

כדאי לדעת: מהי חשבונית מס?

מרכיב חיוני בעולם העסקים, חשבוניות מס לא רק מקלות על החיוב ומבטיחות תשלום בטוח, אלא גם ממלאות תפקיד משמעותי בדיווח הכספי ובעמידה בתקנות המס. מאמר

קראו עוד »
נגישות