גרים בבירה: שירותי נוטריון בירושלים זמינים עבורכם

אם אתם גרים בירושלים וזקוקים לשירותי נוטריון, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר אילו שירותים מספק נוטריון, מה ההבדל בינו לבין עורך דין, מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים אותו וכמה זה יעלה לכם.

שירותי נוטריון – גם בירושלים

אם אתם זקוקים לשירות של נוטריון בירושלים, כיום יש מגוון רחב של אנשי מקצוע שעובדים בתחום בירושלים. ירושלים היא עיר גדולה שהביקוש בה לשירותי נוטריון רק הולך וגדל. בתוך כך, אנשי מקצוע  רבים בתחום מספקים ללקוחות שלהם שירות עד הבית, אין ספק שמדובר בשירות נוח שיחסוך לכם לא מעט זמן ואנרגיה.

אילו שירותים נוטריון מספק?

תרגום נוטריון – תרגום נוטריון הוא אולי השירות הכי חשוב שנוטריונים מספקים ללקוחות שלהם. לשירות הזה זקוקים ברוב המקרים לקוחות שצריכים לתרגם מסמך בעל תוקף משפטי מהשפה העברית לשפה אחרת. יש לקוחות שמחפשים נוטריונים שמתרגמים בעצמם, יש כאלה ששולחים את המסמכים לתרגום אצת מתרגם מקצועי ומעבירים אותם לנוטריון על מנת שיעניק תוקף מקצועי ומשפטי לתרגום הזה.

בנוסף, מעניק הנוטריון מגוון רחב של שירותים נוספים, בין השאר אישור העתק צילום מסמך, אימות חתימה, אישור צוואה, אישור חיים, רישום הערה בדבר ביטול ייפוי כוח או מסמך אחר, העדה של מסמך שכיר, אימות הסכם ממון. ועוד.

גרים בבירה: שירותי נוטריון בירושלים זמינים עבורכם

מה ההבדל בין נוטריון לעורך דין?

עורך דין הוא דמות מקצועית בתחום המשפט שמלווה לקוחות המבקשים להיות מיוצגים על ידו בהליך משפטי כל שהוא. לעומת זאת, נוטריון אינו מתפקד כעורך דין ואינו מייצג לקוחות בבתי משפט. הנוטריון אמון על שירותים שאינם קשורים לתחום המפשט פרופר, כמו חתימה על מסמכים, הנפקת אישורים שונים וכמובן תרגום נוטריוני.

מה בודקים לפני שבוחרים נוטריון?

לפני שאתם בוחרים נוטריון אנחנו ממליצים לכם לוודא שמדובר בנוטריון מנוסה ולא פחות חשוב מזה, מקצועי. אם מצאתם את הנוטריון בגוגל, אתם ודאי צריכים לעשות אקסטרה שיעורי בית לפני שאתם הולכים אליו. ודאו שמדובר בנוטריון מוסמך, כזה שיש לו חוות דעת וביקורות טובות בגוגל. לאחר מכן, כנסו למחירון המומלץ בתחום וודאו כמה הוא אמור לגבות כל על השירות שלו. יש מגוון רחב של שירותים במחירים שונים ולא מעט אלמנטים שעשויים לייקר את השירות, בדקו זאת מראש.

כמה עולה שירות נוטריון?

העלות משתנה כמובן בהתאם לסוג השירות שתרצו לקבל מהנוטריון. אם אתם מבקשים לתרגם מסמכים, העלות תהיה 247 ₪ למאה המילים הראשונות ועל כל מאה מילים נוספות תצטרכו לשלם 195 ₪. בעבור שירות של אישור העתק צילום מסמך תצטרכו לשלם 77 לעמוד הראשון ו- 6 ₪ עבור כל עמוד נוסף. עבור אימות חתימה תצטרכו לשלם 195 ₪ לחותם ראשון ובעבור כל חותם נוסף 77 ₪. מחיר אישור צוואה הוא 284 ₪ לחותם ראשון וכל חותם נוסף יעלה 145 ₪.

עלות אישור חיים היא 195 ₪ ואילו עלות אישור תצהיר למצהיר ראשון היא 198 ₪, כאשר לכל מצהיר נוסף תצטרכו לשלם עוד 78 ₪. בהזדמנות זו חשוב לציין שהתעריפים הללו הם קבועים לכלל הנוטריונים ואסור להם לגבות מחיר גבוה יותר, אלא אם כן קיבלו על כך אישור חריג מראש. לכן, אם הנוטריון דורש מכם סכום גבוה יותר עבור השירות, דרשו לדעת למה.

לסיכום, אין ספק שירושלים היא עיר גדולה שבה הביקוש לשירותים של נוטריון רק הולך וגובר. כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של נוטריונים שמספקים שירות בירושלים, גם כזה שמגיע עד אליכם הביתה.

איך בוחרים רכב משפחתי?

האם אתם הורים המחפשים את המכונית המשפחתית המושלמת אבל נלחצים בגלל שפע האפשרויות? אל תחששו, כי המאמר הזה הוא בשבילכם! בחירת המכונית המשפחתית האידיאלית היא

קראו עוד »
נגישות