פרו ורבו ומלאו את הארץ: 5 פורטלים מקוונים מעולים בנושא הורות ורווחת ילדים

מחפשים מידע מהימן וזמין בנוגע להורות ורווחת ילדים? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. בסקירה זו נציג את חמשת הפורטלים המובילים בישראל, כך שגם אתם תוכלו לקבל מידע בלחיצת כפתור, ומבלי לצאת מהבית.

פורטלים בנושא הורות ורווחת ילדים: אלו חמשת הפורטלים המובילים

הנושא של הורות ורווחת ילדים נחשב לאחד הנושאים החשובים ביותר בעבור הקהל הישראלי, וזאת בשל היותה של מדינת ישראל מדינה צעירה שבה חיים מעל ל 2 מיליון ילדים. כידוע, הורות היא המשימה הקשה והמאתגרת ביותר, ואצל כל הורה מתגלה בשלב מסוים קושי בניהול חיי המשפחה. על מנת לסייע, הוקמו בשנים האחרונות פורטלים מקוונים העוסקים בדיוק בנושא הזה. מאחר ושפע המידע עשוי לא פעם לבלבל, בחרנו להציג את חמשת הפורטלים המובילים והטובים ביותר בתחום, כך שגם אתם תוכלו לקבל מידע, סיוע ותמיכה בנושא של להיות הורים טובים יותר. כיצד תעשו זאת? להלן המידע אותו תוכלו לקבל בפורטלים מקוונים.

איך גדלת – הפורטל הגדול בישראל בתחום של גידול ילדים

אם טרם הכרתם את האתר הנ"ל, טוב לדעת כי פורטל הבריאות ורווחת הילד "איך גדלת" נחשב לאחד הפורטלים הגדולים והמובילים בישראל, ולא בכדי. מדובר בפורטל שמכיל מאות מאמרים כמו גם כלים שנועדו לספק לכם כהורים מידע מהימן הנכתב ע"י אנשי מקצוע מהשורה הראשונה לצד כלים שיאפשרו לכם ליצור יכולת אמיתית לשפר את התפקוד שלכם כהורים אבל גם לדאוג לרווחת הילדים – החל מגיל ינקות ועד לנעורים.

מאקו הורים

מאקו הורים הוא מדור שמכיל מידע אודות התמודדות עם היכולת לתפקד כהורים בעידן המודרני, כמו גם מידע בנוגע להורות, זוגיות ומשפחה. במדור תוכלו למצוא מדריכים, טיפים כמו גם כתבות בנושא הורות.

הורים וילדים – אתר מעריב

מדור הורים וילדים של עיתון מעריב מכיל מג