שריינו את הבייביסיטר: 5 דייטים רומנטיים להורים מאוהבים

חשוב שכהורים תפנו זמן לעצמכם, ואיזו דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר לצאת לדייט מהנה ורומנטי? אז בואו תקבלו חמישה רעיונות כיפיים וייחודיים לדייטים להורים שיעזרו לכם עם שגרת החיים, העבודה והילדים.

טעימות יין ביקב

אם אתם ובני או בנות הזוג נהנים מכוס יין טובה, ארוחת בוקר ביקב בצפון יכולה להיות רעיון רומנטי ומרגיע לדייט. יקבים מציעים לעיתים קרובות טעימות וסיורים בכרמים שלהם, ונותנים לכם את ההזדמנות ללמוד על תהליך ייצור היין ולטעום יינות שונים. יקבים מסוימים משלבים גם מסעדות שבהן תוכלו ליהנות מארוחה טעימה עם היינות שלהם.

במהלך ביקור ביקב, תוכלו לבלות זמן בטיול בכרמים, לספוג את הנוף היפה ולהנות יחד. אתם יכולים גם לקנות הביתה בקבוק של היין האהוב עליכם כמזכרת של הדייט שלכם. ביקור ביקב הוא דרך נהדרת לברוח מההמולה של חיי היומיום ולהתמכר לזמן איכות עם הפרטנרים שלכם.

פיקניק וטיול

אם אתם זוג שנהנים לבלות בחיק הטבע, יציאה לטיול ופיקניק יכולים להיות רעיון מהנה ורומנטי לדייט. תוכלו לבחור מסלול קל או מאתגר, בהתאם לרמת הכושר שלכם. אל תשכחו לארוז לכם ארוחת צוהריים לפיקניק ובקבוק יין. מצאו לכם מקום עם נוף יפה, ותוכלו להנות מהארוחה שלכם ומהחברה.

במהלך הטיול שלכם, אתם יכולים לנשום את האוויר הצח ואת הנוף היפה של הטבע, ולהתחבר עם בני ובנות הזוג ברמה עמוקה יותר. טיולים רגליים הם פעילויות שמאפשרות לכם להנות בטבע ולהתעמל יחד בלי הוצאות רבות. הרעיון הזה מושלם לחודשים הנעימים יותר שבהם תוכלו להנות מהשמש ומהטבע במיטבו.

סדנת בישול

ללכת לשיעור בישול יחד זהו רעיון מהנה לדייט שבו תוכלו ללמוד דברים חדשים. שיעורי בישול מוצעים לעיתים קרובות בבתי ספר קולינריים מקומיים או במרכזים קהילתיים. אתם יכולים לבחור �