מבתי החולים המובילים בישראל: אילו מחלקות יש בשערי צדק?

המרכז הרפואי שערי צדק נחשב לאחד מהמרכזים הרפואיים הבולטים והטובים ביותר בישראל, כאשר המרכז הרפואי מציע שירותים מתקדמים בכל מקצועות הרפואה אשר מתקיימים במסגרת של למעלה מ-30 מחלקות ויחידות טיפול. בסקירה הבאה נציג בפניכם את המחלקות המובילות של בית החולים שמצליח מזה שנים רבות להוביל את תחום הטיפול במבוגרים, ילדים  וטף, בהצלחה יתרה ועם שימת דגש על שיפור שירותי הרפואה לאזרחים.

מחלקה קרדיולוגית

מערך קרדיולוגיה בבית החולים שערי צוות מתמחה בטיפול בהפרעות קצב מסתמים מחלות לב מחלות גנטיות ועוד. למעשה, מחלקת קרדיולוגיה שערי צדק היא מחלקה מקצועית אשר ממוקמת בקומה העשירית של בית החולים, והיא כולל מחלקת אשפוז גדולה, יחידת צנתורים, מרפאות לטיפול לב, יחידות חדרי ניתוח וכן מכון הלב אשר מתמחה באבחון לא פולשני, כמו למשל בעת מקרה של בדיקת מאמץ. מדובר במחלקה איכותית מאוד שאותה מנהלים רופאים בעלי שם עולמי בתחום, וכזו היא זוכה לביקורות מהללות מצד מטופלים אשר מדווחים על רמת שביעות רצון גבוהה כתוצאה מהשירות הרפואי המקצועי.

מחלקה אונקולוגית

לאחרונה נחנך בבית החולים מחלקה אונקולוגית חדשה אשר נחשבת לגדולה ביותר בירושלים. מדובר במחלקה חדשנית אשר מציעה מגוון רחב של טיפולי קרינה ואבחון בעבור חולים אונקולוגיים, כאשר היתרון נובע הן בשל צוות מקצועי אשר מורכב ממומחים בתחום האונקולוגיה, לצד שימוש בטכנולוגיות מתקדמות המבוססות על מכשור טכנולוגי רב עוצמה שנועד לספק לציבור המטופלים מענה רפואי איכותי. המחלקה ממוקמת במבנה חדיש ומרווח שתוכנן בקפידה וכולל את המרפאה, אשפוז יום, חדר CT ועוד.

מחלקת יולדות

אחת מהמחלקות המובילות בשערי צדק היא ללא ספק מחלקת נשים ויולדות. מדובר במחלקה חדישה אשר נחשבת לפעילה ביותר בישראל עם למעלה מ-20,000 לידות. המחלקה הזו נמצאת בחוד החנית של בית החולים והיא מספקת לאנשים מעטפת מקצועית מלאה המתבצעת באמצעות צוות מוכשר שעבר תהליך הכשרה ארוך, כאשר הייחודיות של המחלקה נובעת בין היתר בשל שילוב של מכשור רפואי מתקדם לצד מעקב היריון, כאשר לרשות היולדות עומדים חדרי לידה מעוצבים אשר הופכים את המחלקה הזו  למחלקה בעלת השפעה חיובית על חווית הלידה של נשים, הן בשל צוות מילדות מקצועיות והן בשל ליווי צמוד מצד רופאים המתמחים בתחום הגניקולוגיה וההריון.

 

 

מחלקת נוירולוגיה

מחלקת נוירולוגיה בבית החולים שערי צדק מחלקה המתמחה בתחום הנוירולוגיה מספקת מענה למגוון רחב של בעיות במערכת העצבים ,החל מבעיות נוירולוגיות אצל נשים צעירות ועד לאפילפסיה, טרשת נפוצה, בעיות נוירולוגיות באוכלוסיית הגיל המתבגר וכן אירועים מוחיים. את המחלקה מנהלת ד"ר רוני אייכל ביחד עם רופאים מהשורה הראשונה, אחיות וכן צוותים רפואיים אשר מעניקים טיפול רפואי מקצועי המתבצע בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לסיכום

בית החולים שערי צדק נחשב לאחד מבתי החולים המובילים בישראל. בשערי צדק תוכלו למצוא מגוון רחב של מחלקות אשר מספקות מענה אכן מפעוטות וילדים ועד לאוכלוסייה מבוגרת, כאשר בית החולים מקדיש מאמצים רבים לשיפור מערך השירות ומתן שירותי רפואה מקצועיים בעבור כלל האוכלוסייה. באתר של בית החולים תוכלו לקרוא מידע נוסף אודות מחלקות ייעודיות, ובכך להתרשם מבית חולים אשר מצליח מזה שנים ארוכות להוביל את תחום הטיפול הרפואי, בעבור תושבי ירושלים והסביבה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות