שינובר גרופ – החברה המובילה שמסייעת לעסקי מכירות

מוקדי המכירות בארץ מחולקים לשניים – מוקדים פנימיים של החברה, הנקרים גם מוקדי "אין האוס", ומוקדים במיקור חוץ שאותם מפעילה חברה חיצונית הדואגת לתפעול המוקד מכל הבחינות, כגון הקמת המוקד, גיוס עובדים, רכישת מוצרים טכנולוגיים, תפעול המוקד ועוד. מוקדים אלו נקראים גם מוקדי "קול סנטר" ((Call canter. למוקדי מכירות המופעלים על ידי חברה חיצונית יתרונות רבים מגוונים – חברת שינובר גרופ היא החברה המובילה בארץ בכל מה שקשור להקמה ותפעול מוקדים חיצוניים. אז מה חשוב שתדעו על מוקדי קול סנטר? ומה חשוב לדעת על חברת שינובר גרופ? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מוקדים טלפוניים – כל מה שחשוב שתדעו

מוקדים טלפוניים מספקים מגוון שירותים – בשוק קיימים מוקדים המתמחים בשירות מסוים, ומוקדים אחרים המתקדמים במכלול שירותים, לפניכם השירותים העיקריים של שינובר גרופ מציעה:

  • שירות לקוחות – מענה לפניות, העברת שיחות למחלקות אחרות, קבלת פניות ועוד.
  • תמיכה טכנית – מוקדים הכוללים תמיכה טכניות עבור שירותים שונים, כגון שירותי אינטרנט, שירותי טלוויזיה, מוצרים חשמליים ועוד.
  • מכירות – אחד שימושים העיקריים של מוקדי קול סנטר הם עבור מכירות. ניתן למכור באמצעותם כל דבר, למשל פלאפונים, חבילות גלישה, מוצרי וולנס ועוד.

 

 

שינובר גרופ –  חברת המוקדים המובילה בישראל

שינובר גרופ תקים עבורכם מוקד מכירות, שירות, מכירות או לכל צורך אחר. כל איש עסקים יודע כי הקמת מוקד זה לא דבר של מה בכך, וזה דורש עבודה קשה ואפילו סזיפית לעיתים, הכוללת חיפוש מיקום מתאים למוקד, השכרת ציוד רלוונטי, גיוס עובדים, תפעול המוקד ועוד אינספור פרמטים שאתם צריכים לקחת בחשבון אם החלטתם להקים מוקד בעצמכם! אך אין סיבה שתתאמצו כל כך כדי להקים מוקד, כי שינובר גרופ יכולה לעשות זאת בשבילכם! החברה מעניקה את סל השירותים המלא בכל מה שקשור להקמת מוקדים, כולל:

  • הקמת המוקד עצמו – שינובר גרופ תקים עבורכם מוקד במיקום הנוח עבורכם או לחלופין תציע לכם מוקד קיים שבמסגרתו נציגי שירות ומכירות מיומנים ימכרו את המוצרים שלכם ויעניקו שירות ללקוחות שלכם. חשוב לציין כי לשינובר גרופ מוקדים רבים ברחבי הארץ, מצפון עד דרום, שבהם למעלה מ-600 עובדים. בנוסף, החברה מחזיקה גם מוקדים מעבר לים – בארה"ב, צרפת ובריטניה, שם היא מעסיקה כ-400 עובדים.
  • גיוס עובדים – לשינובר גרופ מאות עובדים בארץ ובעולם לא בכדי, החברה מיומנת בגיוס עובדים איכותיים, ודואגת שיחזיקו בתפקידם לטווח הארוך – היא עושה זאת באמצעות שכר מתגמל, משמרות גמישות ותגמולים מיוחדים. אז למרות שבשנים האחרונות גיוס עובדים הפך לקשה במיוחד, שינובר גרופ גרפה הצלחה מדהימה בגיוס עובדים בארץ ובחו"ל.
  • שימוש בטכנולוגיה מתקדמת – קבוצת שינובר גרופ מאבזרת את המוקדים שלה בציוד טכני מתקדם, בשילוב עם תוכנות אוטומציה יעילות ועדכניות שיהפכו את העבודה במוקד לקלה ויעילה יותר ובהן תוכנה להוצאת שיחות באופן אוטומטי, תוכנת "עקוב אחרי" ותוכנות מתקדמות נוספות.
  • תפעול המוקדים – אז יש לכם מוקד, עובדים, וטכנולוגיה, אך לצד כל זאת חייב מישהו שיתפעל את המוקד וידאג להמשך תפעלו התקין, גם את השירות הזה שינובר גרופ מעניקה ללקוחותיה. היא דואגת לתקן או להחליף מוצרים מקולקלים, לחברת ניקיון שתנקה ותתחזק את המוקד ועוד.
  • ליווי אסטרטגי להפוך את החברה לרווחית – שינובר גרופ מעניקה ללקוחותיה ליווי והדרכה אסטרטגית במטרה להפוך את העסק לרווחי, או לשמור רווחיות, וזאת לאור הניסיון ארוך השנים של שינובר גרופ עם מגוון רחב של עסקים מתחומים רבים.

לסיכום

שינובר גרופ מקימה מוקדים ומתפעלת אותם בצורה המקצועית ביותר בשוק – מדובר באחת החברות הוותיקות בארץ, שלה עובדים רבים בארץ ובעולם. כך שאם אתם רוצים להתחיל למכור את המוצרים שלכם במסגרת מוקד מקצועי, צרו קשר עם שינובר גרופ!

כדאי לדעת: מהי חשבונית מס?

מרכיב חיוני בעולם העסקים, חשבוניות מס לא רק מקלות על החיוב ומבטיחות תשלום בטוח, אלא גם ממלאות תפקיד משמעותי בדיווח הכספי ובעמידה בתקנות המס. מאמר

קראו עוד »
נגישות