הורים – אתם שכירים המחזיקים בדירה להשקעה? ככה מגישים היום דו"ח מס!

שכירים בעלי הכנסה נוספת כמו למשל שכר דירה מחויבים להגיש דו"ח שנתי לרשויות המס, וזאת במידה וגובה ההכנסות עלה על סכום של כ-650,000 ₪ בשנה. למעשה, כהורים עסוקים אשר נאלצים לנהל סדר יום עמוס למדי, אין ספק כי הגשה של דו"ח שנתי כרוכה בהשקעה  לא מבוטלת של זמן, וכאשר לוקחים בחשבון את העובדה כי אתם מנהלים חיי משפחה הכוללים גם ילדים, אפשר ואף רצוי להיעזר בחברה מקצועית אשר תסייע לכם לבצע את התהליך באופן יעיל, מהיר ואפילו מבלי לצאת מהבית. מחזיקים בדירה להשקעה? כך תוכלו להגיש היום את הדו"ח, בקלות ועם מינימום של התעסקות.

צריכים להגיש דו"ח שנתי למס הכנסה בעקבות הכנסה מדירה להשקעה? כך תעשו זאת

כשכירים אשר מקבלים מדי חודש שכר דירה, אתם בוודאי יודעים כי אתם צריכים לשלם על כך לרשויות המס ולדווח באמצעות הגשה של דו"ח שנתי. הגשת דו"ח מס שנתי לשכירים בעלי הכנסות משכר דירה ממגורים על ידי OTAX מהווה דרך מצוינת לחסוך לכם לא מעט זמן ומאמץ, כל זאת בזכות שירות המתבצע על ידי צוות של רואי חשבון בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום. הצוות המקצועי הצליח להקים אתר אשר מאפשר לכם להגיש את הדו"ח באופן מקוון, כאשר כל מה שצריך לעשות הוא למלא את הפרטים האישיים ואת גובה הכנסה כתוצאה משכר דירה של דירה להשקעה לצד הכנסות נוספות, ולאחר חתימה על ייפוי כוח דיגיטלי, להעביר את הדו"ח לבדיקה של הצוות המקצועי ולאחר מכן העברה שלו לרשויות המיסים במדינת ישראל.

היתרון של השירות נובע הן כתוצאה ממחיר אחיד לטובת קבלת השירות, יכולת לנהל אזור אישי אשר במסגרתו תגישו את הדו"ח מדי שנה ללא צורך בהתעסקות מיותרת לצד אפשרות לבדיקה של החזר מס. הצוות הוא זה שמבצע את הבדיקה, כאשר במידה ואכן נמצא כי אתם זכאים לקבלת החזר מס, הצוות המורכב כאמור מרואי חשבון בלי ניסיון של שנים רבות בתחום מטפל בבקשה בשמכם, ובהתאם לכך יאפשר לכם לקבל את ההחזר ישירות לחשבון הבנק, כל זאת כחלק מהבנה כי מדובר בהזדמנות מעולה ליצירה של מענה שחוסך לכם את הבירוקרטיה הכרוכה בהגשה של דו"ח שנתי.

 

 

יתרון משמעותי בעבור הורים עסוקים

כהורים עסוקים אשר נאלצים לנהל לו"ז עמוס, אין ספק כי יצירת קשר עם רואה חשבון או ביצוע הגשה עצמאי אל מול גוף ממשלתי כמו רשות המיסים הוא מאתגר ולא פעם גם מתיש. על כן, אתר OTAX הוא האתר אליו אתם רוצים  לפנות, הן בשל היכולת לחסוך זמן והן בשל הליווי האישי אותו אתם מקבלים מצד הצוות המקצועי של האתר. כמי שמתמחים בתחום מזה שנים ארוכות, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מנצלים את הפלטפורמה הדיגיטלית לטובת יצירה של מענה המגיע לידי ביטוי בהגשה של הדו"ח באופן יעיל ומותאם לצרכים שלכם כהורים בעלי הכנסה נוספת.

לסיכום

כשכירים בעלי הכנסה נוספת כתוצאה מקבלת שכר דירה מדירה להשקעה, אפשר ואף רצוי להיכנס לאתר OTAX לטובת ביצוע תהליך של הגשת דו"ח שנתי בעלות כספית אטרקטיבית. מדובר ברואה החשבון האינטרנטי הראשון, ועל כן מדובר בהזדמנות מעולה ליצירה של מענה אשר חוסך לכם זמן ומאמץ, כל זאת באמצעות צוות מקצועי אשר זמין בעבורכם לכל אורך הדרך. בנוסף, ניתן להקים באתר אזור אישי שבו תוכלו להיעזר לטובת הגשה חוזרת של הדו"ח מדי שנה, בלחיצת כפתור.

כדאי לדעת: מהי חשבונית מס?

מרכיב חיוני בעולם העסקים, חשבוניות מס לא רק מקלות על החיוב ומבטיחות תשלום בטוח, אלא גם ממלאות תפקיד משמעותי בדיווח הכספי ובעמידה בתקנות המס. מאמר

קראו עוד »
נגישות