חושבים פרקטי: 5 טיפים לעיצוב בית עם ילדים קטנים

הדבר החשוב ביותר בעיצוב בית חדש הוא התאמתו לסגנון החיים שלכם בהווה ובעתיד. אם יש לכם ילדים קטנים, או שאתם מתכננים להביא ילדים בשנים הקרובות, כדאי שהעיצוב בבית שלכם יהיה ידידותי לילדים. אז כיצד מעצבים בית המתאים לילדים קטנים? הכנו לכם 5 טיפים פרקטיים שיסייעו לכם לעצב בית מושלם לגידול ילדים קטנים – המשיכו לקרוא!

בחרו בבד מדויק לספה בסלון

המלאכים הקטנים שלנו טובים מאוד בללכלך, זו עובדה שאין עליה עוררין. לכן, חשוב לבחור ספות עשויות בד איכותי, כזה שניתן לנקות ממנו כתמים בקלות ובמהירות, ושיהיה ניתן לכבס אותו. בד ויניל או עור מלאכותי הם בחירה טובה לבית עם ילדים קטנים. מדובר בחומרים עמידים שיכולים להתמודד גם עם הכתמים הקשים ביותר. בנוסף, גם צבע הבד חשוב –  ספה בצבע כהה עמידה יותר לכתמים ביחס לספה בצבע בהיר מן הסתם, וחשוב לקחת זאת בחשבון במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים בבית.

אחסון, אחסון ועוד פעם אחסון!

עיצוב מינימליסטי וילדים קטנים לא ממש הולך ביחד, כי אין באפשרותכם להכריח את הילדים שלכם לא לזרוק את הצעצועים שלהם בכל מקום, לא כשהם קטנים לפחות. אך אל תאמרו נואש, פתרון נפלא לבלגן שילדים עושים הוא הרבה מקומות אחסון – לצעצועים, אופניים, נעליים, יצירות, ספרים, משחקי וידאו, מעילים, כלי נגינה ועוד.