פתרון התקשורת שכל ארגון צריך: הכול על מרכזיה וירטואלית לעסקים בענן

שיווק, מכירות, תמיכה, אינטראקציה עם אינספור גורמי חוץ וכמובן לקוחות – כל זאת ועוד, מתבצע דרך מערכות הטלפונים בעסקים. לאור זאת, מובן מדוע מדובר בסוג מערכות "צנוע" יחסית, אבל חשוב ביותר. מרכזיה וירטואלית לעסקים בענן לוקחת נושא חשוב זה לרמה הגבוהה ביותר. במה זה מתבטא? מי זקוק לפתרון מסוג זה? מה חשיבות הספק? ומה עוד חשוב לעסקים לדעת על מרכזיות וירטואליות לעסקים בענן?

על הצורך והפתרון

עסקים זקוקים לפתרון טלפוניה אשר ייתן מענה לדרישות התקשורת המורכבות שלהם. במקביל, מחפשים באופן תדיר דרכים לפשט את מערכות המחשוב שצוברות מורכבות. כמו כן, מורכבות זו מתבטאת בעלויות רבות, כך שישנו גם צורך חשוב לצמצם עלויות. מרכזיה וירטואלית לעסקים בענן עונה על דרישות אלה היטב. זו היא מרכזיית IP, אשר מהווה פלטפורמה מאוחדת וגמישה לתקשורת. מרכזיה וירטואלית מספקת פתרון תקשורת מצוין אשר מאפשר גם את יכולות התקשורת הבסיסיות כגון ביצוע שיחות לשלוחות שונות וגם מבחר יכולות מתקדמות וחשובות לעסקים. האפקט הכללי הוא של קבלת שיפור בעסק בהיבטים כגון שדרוג התקשורת וחסכון בהוצאות, אך גם שיפור שירות לקוחות, שיווק ומכירות ועד.

לאילו סוגי עסקים זה מתאים?

מרכזיה וירטואלית לעסקים בענן מתאימה למעשה כמעט לכל עסק. ראשית, כל מי שמעוניינים לשפר את האינטראקציה עם לקוחותיהם, יעשו בחוכמה אם ישתמשו במרכזיה כזו. עסקים קטנים יימצאו פעמים רבות שאין להם את התקציב לקבל את אפשרויות התקשורת המתקדמות ביותר, כמערכת שרוכשים ומתקינים פנימית בתוך העסק. מודל שירותי הענן עשוי לפשט ולהקל מבחינה זו מאוד. עסקים שנמצאים בתהליכי שינוי או עסקים בהם היקף התקשורת משתנה מאוד, ייהנו מהגמישות הרבה שמרכזיות כאלה מציעות. זאת, הן בשימוש במרכזיה והן בתשלום (שהוא רק על המשאבים שנצרכים בפועל).

תכונות להמחשה

בכדי להמחיש את יכולות המרכזייה הוירטואלית, אלא כמה תכונות בולטות שכלולות בה:

 

 

  • ניהול שיחות נוח – שירותי מספור ודקות שיחה ללא התחייבות וחריגות ובתעריפים תחרותיים. הגדרה קלה ונוחה של שלוחות ומשתמשים במערכת וביצוע שיחות פנימיות בעסק בחינם.
  • זמינות גבוהה – בצריכת השרות מחברה כגון Voicenter, תהנו מ-uptime של 999%, ללא תלות במיקום גאוגרפי.
  • בקרה יעילה – כלי בקרה בזמן אמת אשר מסייעים להנהלה להבין מה קורה, להגיב במהירות ולשפר. כמו שאומרים – לא ניתן לייעל את מה שלא מודדים.
  • עדכני תמיד – התוכנה שמאחורי המערכת עדכנית תמיד (הספק מטפל בכך, באופן שקוף עבורכם כלקוחות).
  • הצפנת שיחות – יכולת הגנה על שיחות רגישות, באמצעות הצפנתן באופן קל ומהיר.
  • נתב שיחות מתקדם וחייגן – מנגנון Interactive Voice Response לטיפול יעיל בשיחות נכנסות רבות במקביל. טיפול בהוצאות שיחות בכמות גדולה, באמצעות שרות חייגן.
  • שיחות וועידה – ניהול מתקדם של שיחות וועידה רבות משתתפים. כולל משלוח זימונים בדואר אלקטרוני למשתתפי הפגישה. יכולת לחבר משתתפים לפגישה, באמצעות חיוג למספר מקומי מיוחד.
  • הקלטה – אפשרות להקליט בקלות ובמהירות מתוך המערכת. אפשרות זו, מסייעת לתעד שיחות רגישות, לנתח שיחות של עובדים מול לקוחות בכדי להשתפר ועוד.

קצת על חשיבות הספק

מחד, מרכזיה כזו היא נדבך חשוב בתשתיות העסקיות של מי שמשתמשים בה. מאידך, מדובר כאמור על שרות בענן, כך שהמערכת עצמה נמצאת אצל ספק חיצוני. שני אלה ביחד, מחזקים את חשיבות הספק. הכוונה לכך, שחיוני לעבוד מול ספק אמין, אשר מציע תמיכה מלאה לכל הדרוש.

לסיכום

מרכזיה וירטואלית לעסקים בענן, היא פתרון תקשורת שכל ארגון צריך.

כדאי לדעת: מהי חשבונית מס?

מרכיב חיוני בעולם העסקים, חשבוניות מס לא רק מקלות על החיוב ומבטיחות תשלום בטוח, אלא גם ממלאות תפקיד משמעותי בדיווח הכספי ובעמידה בתקנות המס. מאמר

קראו עוד »
נגישות