בצל הקורונה: חתונות בבית הכנסת חוזרות ובגדול

אולמות האירועים נסגרו ואלפי זוגות מצאו את עצמם אובדי עצות, בשל כללי הריחוק וההדבקה ההמונית. אולם, בצל הקורונה ניתן לראות זינוק במספר החתונות אשר נערכות בבית הכנסת. על כן, אם  אתם מבואסים מהמצב וחוששים, זה הזמן להפיק אירוע ייחודי ומרגש במיוחד בבית הכנסת.

חתונות בבית הכנסת:  חזרת עטרה ליושנה

אם בעבר חתונות בבית הכנסת היו נחלתם הבלעדית של הציבור הדתי והמסורתי, כיום בעקבות נגיף הקורונה ניתן לראות יותר ויותר זוגות אשר בוחרים לערוך חתונה מצומצמת בבית הכנסת. הסיבה לכך נעוצה לא רק בהגבלות הריחוק וסגירת אולמות האירועים, אלא גם בהבנה כי דווקא בבית הכנסת ניתן לקיים טקס חתונה מרגש ואינטימי בחיק המשפחה והחברים. בישראל ישנם עשרות בתי כנסת עוצרי נשימה אשר מאפשרים לכם לקיים את טקס החתונה באווירה יוקרתית, יהודית ובעיקר – בטוחה.

חתונה בבית כנסת

כיצד להפיק חתונה בבית כנסת?

לצערנו, מאות זוגות מצאו את עצמם ללא יכולת להפיק את החתונה, בשל סגירת האולמות. לכן, בתי הכנסת בישראל מדווחים על זינוק במספר הפניות של זוגות אשר מעוניינים להפיק את החתונה דווקא בבית הכנסת. בכדי שתוכלו גם אתם להתגבר על המשבר ולקיים את טקס החתונה בכל זאת, בחירת נעל לאירוע היא מרכיב משמעותי כמו כל חתונה רגילה. עדיף לבחור בנעליים איכותיות אשר מיוצרות ע"י חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, תוך שימת דגש על התאמה מדויקת למבנה הרגל. מאחר ומדובר בחתונה בבית כנסת יש ללבוש לבוש צנוע, ועל כן שימו לב בחירת השמלה מתבצעת בהתאם לכללי היהדות ועם צניעות אשר אותה ניתן לבצע באמצעות רכישה של שמלת כלה צנועה או שימוש בשל אשר מסתיר את הכתפיים. מאחר ומדובר בחתונה קטנה יחסית, מומלץ ליצור קשר עם חברת קייטרינג מובילה ומומלצת לצורך הסעדה של האורחים מחוץ לבית הכנסת, באוויר הפתוח ובאווירה קסומה. כל הפרמטרים הללו חשובים מאוד לצורך הפקה של חתונה, אולם לאור הביקוש והשינוי בנהלים עדיף לסגור את מקומכם בבית הכנסת בהקדם.

חתונה בהתאם לכללי הריחוק

נכון להיום, כללי הריחוק החברתי מאפשרים חתונה של עד 20 אנשים, ועל כן חשוב לארגן מראש את רשימת המוזמנים ולעדכן אותם בהקדם האפשרי לגבי החתונה. בכדי שתוכלו לשמור על בריאותם של האורחים, עדיף להזמין מסכות מעוצבות עם השמות שלכם כמו גם להעניק לאורחים מתנה קטנה אשר תשאיר רושם רב. לסיכום, חתונה בבית הכנסת מאפשרת לכם כזוג להתגבר על הקשיים אשר נוצרו כתוצאה מנגיף הקורונה ולקיים את האירוע שלכם כדת משה וישראל, במקום רוחני וקדוש. זכרו, בסופו של דבר מדובר ביום אחד בחייכם ולכן שמרו על קור רוח, ובמידת הצורך התייעצו עם מפיקת חתונות מקצועית אשר תדע ללוות אתכם בכל צעד – עד לתאריך המיועד.

נגישות