אנגלית למתחילים, למתקדמים ואפילו לבעלי עסקים: הכירו את ברלינגטון אינגליש

לימודי אנגלית הפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים של מיליוני ישראלים, ולא בכדי. אנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם, ועל כן חשוב להתמקצע בשפה גם ברמת השייח וגם ברמת הכתיבה. למעשה, לימודי אנגלית הם תחום לימודים בעל ערך ועניין, וזאת בשל היכולת לנצל את הלימודים לטובת התקדמות מקצועית ואישית. ברלינגטון אינגליש הוא בית ספר בעל ניסיון של שנים רבות המעניק לציבור את היכולת ללמוד אנגלית, במסגרת של לימודים מרתקים המתבצעים בכיתות לימוד קטנות וכן שיטת לימודים ייחודית. מה חשוב לדעת אודות הרשת המובילה ולימודי האנגלית בפרט? כל הפרטים בכתבה.

ברלינגטון אינגליש – הרשת המובילה בישראל ללימודי אנגלית

ללימודי אנגלית במסגרת מקצועית כפי שמציע בית הספר ברלינטון אינגליש יש השפעה משמעותית על היכולת של כל אחד ואחת לשפר את השפה והכתיבה, בהתאמה אישית לידע. למעשה, מדובר בחברה אשר חרטה על דגלה לאפשר לציבור הרחב ללמוד את השפה האנגלית ברמה הגבוהה ביותר, וזאת במסגרת של לימודים המתבצעים במסגרת של שיטת לימוד חדשנית המבוססת על שילוב בין לימודים פרונטליים לבין תרגול המתבצע באופן עצמאי בבית. היתרון של בית הספר הזה נובע בין היתר בשל התאמה אישית המתבצעת עוד לפני ההרשמה, כאשר במסגרת הזו נציגי הלימודים מבצעים בירור צרכים וכן מקיימים מבחנים ראשוניים בשביל להבין את הרמה, כחלק מהתאמה של קורס. בין הקורסים הבולטים בבית הספר ניתן למנות קורס אנגלית למתחילים, אנגלית ביניים, אנגלית מתקדמים, אנגלית עסקית, אנגלית למבוגרים, אנגלית לקריירה וכן אנגלית לחברות וארגונים. מדובר בחברה גדולה הפועלת ביותר מ-30 מדינות בכל רחבי העולם. ברבות השנים הצליחו לעבור את הקורס ואף להמשיך לקורסים מתקדמים מיליוני תלמידים. מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם לקבל את המעטפת הטובה ביותר לטובת הגשמה עצמית וכן קבלת כלים לשיפור השפה.

 

 

מדוע כדאי להירשם לקורס אנגלית בברלינגטון אינגליש?

ראשית, מדובר בבית ספר מוכר ומעורך שלו ניסיון של שנים רבות בתחום של לימודי השפה. כבית ספר מוביל, החברה מעסיקה את מיטב המורים והמורות שכולם דוברי השפה האנגלית כשפת אם, סניפים בכל רחבי הארץ המאפשרים לכם ללמוד קרוב לבית או למשרד, מעבר בין רמות לימוד בחינם (וללא תלות בקבוצה) לצד יכולת להתחיל את הלימודים כבר עכשיו, וללא צורך בהמתנה לפתיחה של קורס. בנוסף לכך, אי אפשר להתעלם גם מתוכנית הלימודים הייחודית המבוססת על טכנולוגיה המתמקדת בזיהוי ותיקון של שגיאות בדיבור בשפה האנגלית שנועד לסייע לכם להשתפר, בזמן שלכם. בנוסף לכך, יש גמישות מלאה מבחינת לוח הזמנים, כך שניתן להמשיך אותם בקצב שלכם ועם שימת דגש על גרף התקדמות המבוסס על תרגול של דיבור, קריאה וכתיבה באמצעות מערכת מתקדמת. עם מיליוני תלמידים בכל רחבי העולם וכן ביקורות מעולות, אין ספק כי מדובר בבית ספר מוערך שמצליח להגשים את המטרות לשמן הוקם, כמו גם כזה שמצליח לבסס את שמו כבית ספר מקצועי המעניק לתלמידים את המעטפת הטובה ביותר.

לסיכום

ברלינגטון אינגליש הוא בית הספר המוביל בתחום של לימודי אנגלית. עם שיטת לימוד חדשנית, כיתות לימוד קטנות, התאמה של קורס לידע הבסיסי וכן מערכת לומדה מתקדמת, גם אתם תוכלו להגשים את החלום וללמוד אנגלית ברמה גבוהה ומקצועית, גם בעבור צעירים וגם בעבור מבוגרים שרוצים לנצל את הקורס לטובת שיפור יכולות הקריאה, הכתיבה והדיבור בשפה האנגלית. לקבלת פרטים נוספים אודות הקורסים והרשמה, היכנסו לאתר, השאירו פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם.

כדאי לדעת: מהי חשבונית מס?

מרכיב חיוני בעולם העסקים, חשבוניות מס לא רק מקלות על החיוב ומבטיחות תשלום בטוח, אלא גם ממלאות תפקיד משמעותי בדיווח הכספי ובעמידה בתקנות המס. מאמר

קראו עוד »
נגישות