מרוי בוי פארק ועד למופעי חנוכה: האטרקציות שמחכות לילדים שלכם בחגי 2022

מחפשים מה לעשות עם הילדים בזמן הפנוי ובייחוד בחגי 2022? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. מזה שנים רבות שרוי בוי הוא כוכב הילדים המוביל בישראל, כאשר עם השנים המופעים שלו הלכו והשתכללו ולמעשה הפכו למופעים מבוקשים מאוד שזוכים לתהודה ציבורית נרחבת, בייחוד על רקע ההשקעה כמו גם הסיפור שהפך את רוי בוי לכוכב ילדים עצום. רגע לפני שהחגים מגיעים, הגיע הזמן לבצע הזמנה של כרטיסים לאטרקציות הכוללות את המופע של רוי בוי בפארק בראשל"צ לצד מופע מיוחד שעתיד לעלות בחג החנוכה הקרוב בכל רחבי הארץ. מה חשוב לדעת רגע לפני ההזמנה? להלן הפרטים.

רוי בוי – המופע הגדול של הקיץ חוזר גם בחג

רוי בוי נחשב לאחד מכוכבי הילדים האהובים ביותר בישראל, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה ארוכה של הפקות שהוא העלה לאורך השנים  וזכו למחמאות גם בשל הערכים המזוהים עם רוי בוי וגם בשל ההשקעה העצומה בהפקה ועלילה סוחפת שמצליחה לא רק לרתק את הקהל הצעיר, אלא גם את הקהל המבוגר שנוכח במופע. אם אתם מחפשים מה לעשות עם הילדים שלכם, אין ספק כי המופע החדש של רוי בוי שהתחיל ביולי האחרון בפארק החדש בראשון לציון הוא הפתרון המושלם, וזאת בשל מופע חגיגי המשלב אלמנטים של טבע, מסתורין וכן שפע של פעילויות שבהן הילדים שלכם יכולים לקחת חלק פעיל, לצד שפע של פעילויות לכל המשפחה בפארק. כמי שתמיד רואה בעולם הילדים כחלק בלתי נפרד מהקריירה שלו, אין ספק כי המופע החדש שעתיד להתקיים גם בחג החנוכה הקרוב יעניק לכם ולילדים שלכם חוויה בלתי נשכחת שתיחרט היטב בזיכרון, כפי שיעידו מאות הורים  וילדים שנכחו בהפקה הזו ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד.

גשם של סופגניות הוא המופע החדש שעתיד לעלות בחנוכה הקרוב, כאשר הבשורות הטובות הן שכעת אפשר לבצע הזמנה של כרטיסים אונליין ובמחיר נגיש לכל כיס.