נתינה היא הערך החשוב ביותר – וזו הסיבה שהוקמה עמותת לתת תקווה

לתת תקווה הוא ארגון ללא מטרות רווח הפועל למתן סיוע לילדים חולים ולבני משפחותיהם. הארגון פועל מתוך עיקרון מנחה של נתינה, ובהתאם לכך מתמקד בהגשמת חלומות ובסיוע למשפחות ולמחלקות בבתי חולים. הארגון מציע מגוון תוכניות ושירותים שנועדו לרומם את רוחם של ילדים חולים, כולל הפקת ימי כיף וכן סיוע למשפחות, כאשר בסקירה הבאה נציג בפניכם את כל מה שצריך לדעת אודות עמותה שחרטה על דגלה את ערך הנתינה.

סיוע ותמיכה לילדים חולים – מתוך מטרה לתת תקווה

בסיטואציה שבמסגרתה ילד נאלץ להתמודד עם מציאות חיים לא פשוטה על רקע של מחלה קשה, אין ספק כי מצבו הנפשי עשוי להחמיר בעקבות שהות ארוכה באשפוז וכן ניתוק מהסביבה המוכרת. לתת תקווה רואה במשימה של לתת תקווה כחלק משמעותי מתרבות הנתינה במדינת ישראל, ובשל כך פועלת במסגרת של מענה התנדבותי המתבצע בכל רחבי הארץ. במסגרת הפעילות ניתן למנות בין היתר הפקה של ימי כיף לילדים חולים, תמיכה בבית הספר של מחלקות הילדים באמצעות תרומה של ציוד, סיוע במזון ותרומות למשפחות מעוטות יכולת, הפקה של מסיבות ואירועים בבתי החולים לצד פעילות של הגשמת חלומות. באתר של העמותה תוכלו להתרשם מהפעילויות הרבות ואף לקבל הצצה לסיפורים מרגשים של ילדים שקיבלו את הסיוע מצד המתנדבים של העמותה, ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה, הן כתוצאה מהמענה והן כתוצאה מקשר הדוק שנוצר בין הילדים והמתנדבים הפועלים ביחד.

תרומה של ציוד למחלקות בתי החולים

כחלק ממחויבותה לסייע לילדים ונוער חולים, ארגון לתת תקווה מקדם מגוון פעילויות במחלקות בתי החולים בהן פועלים בתי ספר לילדים