רוצים להוציא ויזה לארה"ב? Libery USA יעניקו לכם ליווי מלא בתהליך

אזרחים ישראלים שרוצים לטוס לארה"ב לטובת טיול או פגישה עסקית נדרשים להנפיק ויזה. מאחר והביקוש הוא גבוה, מתמודדת שגרירות ארה"ב עם אלפי פניות המקשות על אישור הבקשות בזמן, לצד בירוקרטיה שהופכת את התהליך למורכב, מאחר וכל טעות ולו הקטנה ביותר במילוי הפרטים עלולה להוביל לדחיית הבקשה. על כן, פנייה לחברה מקצועית כמו Libery USA מהווה הזדמנות מצוינת לקבל מעטפת מקצועית נרחבת. מה חשוב לדעת אודות ההליך? כל הפרטים בכתבה הבאה.

הנפקה של ויזה באמצעות ליווי מקצועי – שפע של יתרונות

הגשה של בקשה לטובת הנפקה של ויזה מחייבת ביצוע של הליכים, החל ממילוי של שאלון הנקרא בשם 160-DS הכולל למעלה מ-200 שאלות בשפה האנגלית ועד לתיאום ריאיון בשגרירות ארה"ב. לחברה כמו Libery USA יש ניסיון וידע רב בתהליך בקשת הוויזה לארה"ב. הצוות מקצועי מעודכן בכל הנהלים הנדרשים, והם יכולים לסייע לכם בכל ההיבטים של תהליך בקשת הוויזה, החל מהכנת המסמכים הנדרשים ועד להכנה לקראת הריאיון בשגרירות ארה"ב. למעשה, אתר החברה מציג סיפורי הצלחה רבים של לקוחות שקיבלו את המענה מצד החברה המתבצע החל משלב הגשת הבקשה ועד לקבלת הוויזה, כאשר היתרון נובע הן בשל היכולת להפחית עד למינימום טעויות שעלולות להוביל לדחייה של הבקשה, כמו גם קבלת מידע שנועד לסייע לבצע את ההליך ברמה הטובה ביותר.

שקט נפשי בתהליך של הנפקת ויזה

תהליך קבלת ויזה לארה"ב עשוי להיות מלחיץ, במיוחד עבור אלה שמעולם לא עברו את התהליך לפני כן או ישראלים שזקוקים לוויזה דחופה, בעקבות אירוע רפואי, פגישה בעבודה או לטובת טיול משפחתי הכרוך בהנפקה של ויזה לבני המשפחה. יצירת קשר עוד לפני תהליך ההנפקה עם �