שולטים במחזור חיי ההלוואה: המערכת המתקדמת שחברות המימון חייבות להכיר!

ניהול הלוואות הוא פעילות היכולה להיות מורכבת, בדומה לסוגי פעילות מיוחדים אחרים בעולם הפיננסים. אז כיצד מנהלים מתן וקבלת הלוואות באופן היעיל ביותר? יש מערכת אחת שתיתן לכם מענה מצוין בתחום – הכירו את מערכת תפנית של חברת מטריקס.

ניהול הלוואות – פעילות פשוטה?

ניהול הלוואות איננו עניין פשוט, והוא דורש ניסיון רב. חברות המימון נדרשות להתנהל באופן זהיר בנושאים כאלו, והן זקוקות למערכת שבה אפשר לבצע את כל הפעולות ולנהל את כל המידע שקשור אליהן באופן יעיל ונוח. באמצעות מערכת לניהול הלוואות של תפנית אפשר להשלים את הפעולות המגוונות הכרוכות במתן או בקבלה של הלוואה – כל זאת באופן המסודר ביותר ובמערכת שנועדה לכך מראש. כלומר, זוהי אינה מערכת מאולתרת מסוג אוסף קבצי גיליון אלקטרוני, אלא מערכת שפותחה במיוחד למטרה זו.

תפנית במבט מהיר

תפנית היא מערכת ניהול הלוואות עבור עסקים גדולים בלבד, אשר מאפשרת להם לעשות בקלות וביעילות כמה פעולות קריטיות בתחום:

  • מתן וקבלת הלוואות – ניהול פעילות של מתן הלוואות ושל קבלת הלוואות. הניהול נעשה בשיטות שונות של ריבית והצמדה לפי בחירה, וכן תוך שימוש בעמלות קבועות או עמלות משתנות. כמו כן, יכולת זו משתלבת במערכות להנהלת החשבונות שכבר קיימות בעסק, לצד ניהול תזרים המזומנים של העסק
  • ניהול בטוחות להלוואה – ניהול בטוחות כנגד ההלוואה כמו כלי רכב, נכסי נדל”ן או נכסים מסוגים אחרים
  • בקרת פירעון – מעקב אחר תהליכי פירעון ההלוואות, באופן המסייע לזהות בהקדם מצבי חריגה ולנהל אם נדרש גביית ריביות פיגורים
  • ניכיון המחאות – פתרון יחיד מסוגו למימון של ניכיון המחאות, כולל ניהול הפקדות חוזרות וחשבונות מוגבלים, ניהול עמלות גריעה ואי כיבודים עבור לקוחות עסקיים ופרטיים
  • פקטורינג – ניהול פעילות פקטורינג, כולל ניהול תיקי לקוחות וחייבים, ניהול תקרות אשראי, ניהול סילוק עסקאות מכירה וניהול עסקאות בין ספקים לחייבים

 

 

היתרון כמערכת ERP

חשוב לציין שתפנית היא למעשה מערכת ERP. לכן כל היכולות שתיארנו כרגע מאורגנות במסגרת מודולים מיוחדים, כפי שמקובל במערכות מסוג זה. למי שלא מכיר, נסביר ונדגיש כי המודולים אומנם פועלים בפני עצמם עבור כל משימה, אך הם גם אינטגרטיביים מאוד. כלומר, כל אחד מהם משתלב באופן מלא עם המודולים האחרים והכול מתפקד במסגרת ממשק משתמש אחד. היבט חשוב במיוחד שחשוב להבין לגבי תפנית כמערכת ERP הוא נושא ההתאמה למגזר. ככלל, מערכות ERP מגיעות כמערכות לשימוש כללי. עסקים מתחילים להשתמש בהן ועושים בהן התאמות אישיות שונות בהתאם לצורך. התאמות אלו מאפשרות להפיק את המיטב מהמערכת והן חשובות למדי. מצד שני, הן גם דורשות להשקיע לא מעט זמן ומאמץ וגם תקציב בהתאמה. מערכת תפנית מגיעה אליכם עם התאמה מראש למגזרים עסקיים שונים. במקרה הנוכחי, אנחנו מדברים על גרסה שלה אשר מותאמת מראש עבור חברות אשראי חוץ בנקאי, ככה שאתם לא צריכים להתעסק בעצמכם בהתאמות ואתם יכולים לגשת במהירות לעבודה.

מי עומד מאחורי המערכת?

את תפנית פיתחה ועדיין מפתחת חברת הטכנולוגיה הבולטת מטריקס. תפנית החלה את דרכה לפני יותר מעשרים שנה, והיא עברה לאורך תקופה זו שיפור מתמשך, תיקון באגים וכל מה שצריך כדי להיות חוד החנית בתחום. כפי שתוכלו לדמיין, התוצאה היא מערכת איכותית ובשלה מאוד. מטריקס בולטת למדי בנוף הטכנולוגיה המקומי, והיא מוערכת וידועה בשוק. בחירה בתפנית היא גם בחירה ביצרנית המעולה שמאחוריה.

לסיכום

תפנית היא מערכת ניהול ההלוואות של חברת מטריקס, שתהפוך את העבודה שלכם בתחום ואת ניהול המידע לקלים יותר ויעילים.

מאיזה גיל אפשר להתחיל להתאפר?

התשובה לשאלה "מאיזה גיל אפשר להתחיל להתאפר?" אינה פשוטה, ויש להתחשב במגוון גורמים, ביניהם: גיל הנערה, בשלותה הרגשית, מטרות השימוש באיפור, גישת ההורים והסביבה החברתית.

קראו עוד »
נגישות