דפי כתום: הכירו את האתר שנלחם בחרמות נגד יישובי יש"ע

מחפשים עסקים מקומיים באזור יהודה ושומרון? אז סביר שדפי כתום הוא האתר שבו תמצאו אותם. למעשה, זהו הרבה יותר מאשר אינדקס עסקים מקומי. ויש מאחוריו גם סיפור הקמה מעניין. אז אם עדיין לא שמעתם עליו, בואו נעשה היכרות קצרה עם אתר דפי כתום.

תומכים ומחזקים, עסקים ותושבים ביש"ע

לא קל להיות חלוצים ומתיישבים, בכל מקום שהוא. על אחת כמה וכמה אם אתם מוצאים עצמכם מוחרמים בצורה כזו או אחרת. אך לצד מי שמחרימים עסקים ביישובי יש"ע, יש רבים שמעוניינים דווקא לחזק – לפנות אל עסקים אלה במיוחד. אם זה בהר חברון, בשומרון, בגוש עציון, בקעת הירדן ועוד – אינספור עסקים מעולים ועתירי ניסיון, זמינים עבור תושבי אזורים אלה וגם עבור מי שנמצאים במקומות אחרים בארץ. עבורם ועבור העסקים המקומיים באזורים אלה, הוקם אתר דפי כתום. בפועל, מציע דפי כתום שיווק לעסקים ביו"ש ושירותים נוספים. אך לפני שנציג אותם בהרחבה, נציין שהאתר הוקם עוד בדצמבר 2009, בתגובה להתגברות ההחרמות כנגד יישובים אלה, כולל העסקים שפועלים בתוכם. מאז ועד היום, ההחרמות נמשכות, אבל היישובים והמתיישבים לא הולכים לשום מקום! ומי שמחפש את בעלי המקצוע של יישובי יש"ע, ישמח למצוא אותם מרוכזים בנוחות במקום אחד – אתר "דפי כתום". למעשה, כיום יש יותר מ-3,500 עסקים שמפרסמים את עצמם במדריך העסקים של אתר זה.

איתור בעלי מקצוע

ראשית, האתר מספק ערוץ נוח לאיתור מהיר של בעלי מקצוע מקומיים. אם אתם צריכים במהירות פתרון תחבורה זמני, אולי לברר לגבי קייטרינג, לרכוש מחשב, לקנות נעליים לילד או כל דבר אחר – “איפה יש.." זו שאלה בסיסית וחשובה. באתר דפי כתום העסקים מסודרים לפי קטגוריות פופולאריות, כגון בניין, חקלאות, מזון, דת, אירועים, ביטוח, תחבורה, תיירות ועוד. את החיפוש אפשר למקד עוד, לפי אזור גאוגרפי או בעזרת חיפוש חופשי. הכל בפורמט פשוט, קל ונגיש.

 

 

שיווק בעלי מקצוע

משלימים זאת שירותי השיווק לבעלי מקצוע, אשר כוללים מתן נוכחות אינטרנטית, הופעה מקודמת במנועי חיפוש, פרסום, שיווק ישיר, עיצוב אתרים, מיתוג ועוד. כעסק מקומי, תוכלו לקבל

  • פרסום במדריך העסקים – בעלות של החל מ-0 ש"ח לחודש!
  • בניית אתר אינטרנט רספונסיבי – בעלות של החל מ-2,700 ש"ח + מע״מ בלבד.
  • עיצוב גרפי – לוגו, כרטיס ביקור, באנרים, פלאיירים ועוד, החל מ-1,500 ש"ח + מע״מ.
  • חבילות עסקיות – חבילת פרסום אינטרנטית או חבילת עיצוב ומיתוג, בעלות של החל מ-3,000 ש"ח.

כל זאת בעזרת צוות האתר, שכולל מקצוענים מנוסים. בכדי לשווק היטב, צריך כמובן להבין את הלקוח ואת הסביבה שבה הוא פועל. לכן תשמחו לשמוע, שצוות האתר מורכב בעצמו מתושבי יש”ע.

מה עוד באתר?

כפיי שציינו, זהו לא רק אינדקס עסקים מקומי. מלבד העסקים השונים, יש באתר דפי כתום גם מדורי

  • לוחות – מעוניינים למכור רכב? לרכוש אחד? באתר ישנו לוח רכב, כמו גם לוחות נדל"ן, יד 2 ודרושים.
  • קופונים – אזור שבו מרוכזים קופונים מעסקים שונים ביו"ש.
  • מאמרים – מבחר מאמרים על היבטים שונים של החיים ביש״ע, המלצות לבתי עסק, מתכונים ועוד.
  • סרטונים – מעדיפים סרטונים מעניינים? תוכלו לצפות בהם בערוץ "כתום TV”.

לסיכום

אם אתם תושבי יש"ע ולא רק, הקישור לאתר דפי כתום הוא בהחלט קישור שתרצו לשמור ולהשתמש בו לעתים קרובות. גם לבעלי עסקים כדאי כמובן לפנות לדפי כתום. והמחרימים? נמשיך להסתדר יופי גם בלעדיהם ולהנות ממבחר העסקים האיכותיים שביישובי יש”ע.

נגישות