מדריך למשפחות: איך לבצע רכישות משתלמות בימי סייל?

ימי הסייל הנערכים מדי שנה מהווים הזדמנות מעולה להתחדש בפריטים שכל משפחה צריכה. עם זאת, לא פעם משפחות נאלצות להוציא סכומים גבוהים יותר מכפי שציפו. כיצד בכל זאת תוכלו לבצע רכישה משתלמת? על כך – בסקירה הבאה.

רכישה בימי סייל: כך תוכלו לממש את ההטבות לטובת הצרכים של בני המשפחה

ימי הסייל שהיו נהוגים עד לפני מספר שנים בארה"ב ובאירופה בלבד הפכו לחלק בלתי נפרד מהעידן הצרכני החדש של הישראלים. למעשה, ימי הסייל מהווים הזדמנות מעולה לחדש את הבית במוצרים מעולים אותם ניתן לקבל בהנחה משמעותית – לעיתים בגובה עשרות אחוזים. זאת ועוד, מי שנמצא עם אצבע על הדופק יכול בהחלט למצוא הזדמנויות לרכישה של מוצרים, בהתאם לתקציב שנקבע מראש. על מנת שתוכלו גם אתם להתחדש, ריכזנו בעבורכם את מיטב הטיפים לטובת תהליך רכישה משתלם דרך האינטרנט. מוכנים? הכינו את הארנקים, אנחנו יוצאים לדרך:

סקירת מוצרים מוקדמת

הפיתוי ברכישה של מוצרים דרך האינטרנט בהנחה הוא בהחלט מפתה, אולם בכדי שתוכלו לבצע רכישה התואמת את הצרכים הנדרשים שלכם. כך לדוגמה, אם אתם רוכשים לבצע רכישה של ארונות, תוכלו לבחון מראש את קטלוג המוצרים של האוס דיזיין. לכבוד ימי הסייל הם יצאו במבצע שנתי חד פעמי על ארונות הזזה אותם תוכלו להזמין ולקבל עד לבית במשלוח מהיר. מדובר בהנחה של 54% על ארונות באתר, וגם אם המבצע נגמר עד לכתיבת שורות אלה מומלץ לעקוב אחר המבצעים השוטפים ובהתאם לכך לבצע סקירה שתאפשר לכם להימנע ממצב של מפח נפש בעקבות גמר המלאי של מוצר לו אתם זקוקים.

שימוש בקופונים

חלק מהותי מתהליך הרכישה באינטרנט מבוסס לא רק על מבצעים בימי הסייל אלא גם על הטבות בדמות קופונים בהם ניתן להשתמש לטובת הוזלת הסל. מדובר בקופון המקנה הנחה נוספת בגובה של בין 5% ועד אפילו 50% אחוז ועל כן מדובר בדרך מצוינת ליצור תהליך רכישה חסכוני במסגרת ימי הסייל, בין אם אלה ימי סייל קבועים בכל שנה, ובין אם סיילים מזדמנים.

הגדרת תקציב מראש

לפני שאתם ממהרים להכניס מוצרים לעגלה חשבו היטב על מסגרת התקציב שלכם. לא פעם בעקבות ריבוי הנחות גולשים באינטרנט נוטים לרכוש מוצרים בהנחות – שהם בכלל לא צריכים. על כן, הגדירו מראש את מסגרת התקציב ובמידה ואתם חורגים מהתקציב לעצור, וזאת מתוך מטרה ליצור תהליך רכישה אופטימלי.

מדריך למשפחות: איך לבצע רכישות משתלמות בימי סייל?

הצטרפות לקבוצות רכישה ברשתות החברתיות

דרך הצטרפות לקבוצות רכישה ברשתות החברתיות ניתן להגדיל את גובה ההנחה, וזאת בשל הצטרפות לקבוצות רכישה מרוכזות המתמקדות בימי הסייל. הכוח הצרכני שלכם ביחד עם משפחות נוספות מהווה חלק בלתי נפרד מרכישה משתלמת באינטרנט אבל גם מאפשרת לכם לקבל מידע אודות מבצעים עוד לפני ימי הסייל. מלאי המוצרים בימי הסייל הוא לרוב מוגבל מאוד ובשל ההתנפלות של הקהל הישראלי המלאי אוזל מהר מאוד. על כן, מדובר בדרך מעולה להיות עם אצבע על הדופק ואף להקדים את ימי הסייל דרך הנחות אותן ניתן לקבל דרך קבוצות רכישה.

השוואת מחירים

אחד היתרונות הבולטים ברכישה באינטרנט נובע מתוך היכולת שלכם לבצע השוואת מחירים בין החנויות השונות באמצעות אתרים מתמחים. במקום להתפתות לבצע רכישה של מוצר במחיר מוזל ניתן לבחון האם חנות אחרת מציעה את אותו המוצר עם הנחה גדולה יותר, ובכך לקבל מחיר משתלם.

קריאת התקנון

שימו לב כי חלק מהחנויות מגבילות את הצרכנים מבחינת מספר המוצרים אותם ניתן לרכוש במסגרת הסייל. בנוסף, אם אתם קונים מוצרי חשמל או מוצרים גדולים תידרשו לא פעם להוסיף כסף בעבור משלוח והרכבה – מה שמייקר מאוד את הרכישה. על כן, קראו היטב את תקנון החברה ממנה אתם מבצעים את הרכישה כולל אחריות בגין הרכישה וכן מדיניות ההחזרה.

לסיכום, היכולת שלכם לבצע רכישה באינטרנט חסכונית באינטרנט איננה מוגבלת. כל מה שעליכם לעשות הוא לעקוב אחר הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, לבצע השוואת מחירים ולבחון האם שווה לכם לבצע את הרכישה כבר עכשיו דרך הנחות קיימות כפי שמציע אתר האוס דייזין. בכך, תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה ומקבלים תמורה מלאה בעבור כספכם.

כדאי לדעת: מהי חשבונית מס?

מרכיב חיוני בעולם העסקים, חשבוניות מס לא רק מקלות על החיוב ומבטיחות תשלום בטוח, אלא גם ממלאות תפקיד משמעותי בדיווח הכספי ובעמידה בתקנות המס. מאמר

קראו עוד »
נגישות