סנדוויץ' פסטרמה, חביתה או טונה: הכריכים שכל ילד ירצה לקחת לבית הספר

אנחנו מניחים שאתם רוצים שהילד שלכם יהיה מורכז בלימודים ועל מנת שזה יוכל לקרות, הוא צריך לאכול טוב. מתלבטים איזה כריך להכין לילד? כל הכריכים שכל ילד ירצה לקחת לבית הספר.

סנדוויץ' פסטרמה

אין ספק שאחד הכריכים היותר מבוקשים ונפוצים בקרב ילדי בית הספר הוא כריך פסטרמה. אנחנו מדברים פה למעשה על כריך פסטרמה של זוגלובק, פסטרמה איכותית וטעימה שתשדרג כל כריך. האתגר הגדול ביותר בכריך פסטרמה הוא למצוא את האיזון שבין הבשר, הרטבים והירקות. אנחנו לא רוצים ששום אחד מהמרכיבים הללו יגנוב את ההצגה ושהילד שלכם יוכל ליהנות מכל הטעמים של הכריך. מומלץ להכין את הכריך הזה ממש בבוקר של יום הלימודים ולא יום לפני, על מנת שלא תאבדו מהטריות של הפסטרמה.

כריך טונה

אם הילד שלכם אוהב טונה ואתם רוצים שהוא יוכל ליהנות ממנה גם בבית הספר, אתם צריכים להכין לו את הכריך הבא. יש לכם למעשה שתי אפשרויות, טונה בשמן וטונה במים. לכריכים אנחנו בהחלט ממליצים ללכת על טונה בשמן, שכן השמן שיש בטונה יעניק לכריך של הילד עסיסיות וטריות יוצאת דופן. לכריך הזה אנחנו ממליצים לכם להכניס מגוון ירקות בצבעים שונים, כמו מלפפון חמוץ, עגבנייה, חסה וכל ירק אחר שאתם אוהבים, הכל הולך.

כריך חביתה

כריך מאד טעים שגם מאד נוח ופשוט להכין אותו, כריך חביתה. כשאנחנו אומרים חביתה אנחנו מתכוונים כמובן גם למקושקשת, זה יכול להיות מעולה. מרחו את דפנות הכריך בממרח מיונז טרי, הכניסו את החביתה לכריך ושלבו ירקות טריים, בדגש על מלפפון חמוץ וחסה. תוכלו כמובן לשלב בכריך של הילד גם ממרחים נוספים כמו ממרח עגבניות, ממרח זיתים או כל ממרח טעים אחר לכריך המושלם.

 

 

כריך שוקולד

אנחנו אמנם יורדים קצת בסולם הבריאות והתזונה, אך אין ספק שמדובר בכריך טעים ולא מעט ילדים יגידו עליו את המילה "יאמי". תוכלו כמובן להשתמש בממרח השחר הטוב והידוע, אך אם הילד שלכם אוהב ממרח אחר כמו נטלה למשל אז אין עם זה שום בעיה. שמו לב שאתם לא מורחים יותר מידי שוקולד, אחרי הכל מדובר בממרח עם כמות גדולה מאד של סוכר. אגב, אם אתם רוצים להפתיע את הילד ולצאת קצת מהקופסא, תוכלו להכין לו כריך שוקולד לבן, הוא לא יפסיק ללקק את האצבעות בלימודים, זהירות זה ממכר.

כריך סביח

אמנם מדובר בכריך קצת יותר מורכב להכנה, אך האמינו לנו שהילד שלכם פשוט ילקק את האצבעות בלימודים. אז מי מכם לא מכיר את הסביח היש והטוב? כל מה שאתם צריכים זה ביצה קשה, חציל מטוגן, פטרוזיליה, בצל קצוץ, טחינה ותבלינים. מכניסים את כל הטוב הזה בפיתה טרייה והרי לכם הכריך המושלם לבית הספר. אל תכינו את הכריך הזה מראש. מה שכן, על מנת להקל על עצמכם במעט, בהחלט תוכלו להכין את הביצה הקשה מבעוד מועד על מנת שלא תצטרכו לבזבז על זה זמן יקר בבוקר.

לסיכום

אם אתם רוצים לשלוח את הילד שלכם לבית הספר עם הכריך המושלם, אנחנו ממליצים לכם להכין לו את אחד מהכריכים שסקרנו במאמר זה.

נגישות