תפנו את השולחן: 4 משחקי הקלפים שיעשו לכם את השבת

בשביל להעביר את השבת בהנאה ובכיף אפשר ואף רצוי לנצל את משחקי הקלפים לטובת פעילות משפחתית מהנה ואפילו מגבשת. למעשה, מזה שנים רבות שמשחקי הקלפים נחשבים למבוקשים מאוד גם בקרב ילדים וגם בקרב מבוגרים, כאשר כיום ניתן לבצע רכישה של משחק בעלות כספית נוחה ואפילו מבלי לצאת מהבית, כל זאת מתוך מטרה להתכונן לקראת זמן איכות ופנאי המתרחש ביום השבת. מהם ארבעת המשחקים שיעשו לכם את סוף השבוע? להלן סקירה מיוחדת.

טאקי

משחק הילדות אשר הומצא בשנת 1983 נחשב מאז ועד היום לאחד ממשחקי הקלפים המבוקשים ביותר בישראל, ולא בכדי. מדובר במשחק המשלב בין אסטרטגיה לבין חשיבה מחוץ לקופסה, והוא מתאים גם למבוגרים וגם ילדים אשר יכולים לנצל את המשחק לטובת טורניר שבת מאתגר ומהנה במיוחד. מגוון רחב של משחקי קלפים כמו טאקי ניתן למצוא באתר של רשת סטימצקי בעלות כספית נוחה ומשתלמת ועם משלוח המתבצע עד הבית, כל זאת מתוך מטרה שגם אתם תצטרכו לאלפי הישראלים שמשחקים באופן קבוע במשחק קליל אך גם מהנה מבחינה אסטרטגית.

לקפוץ כמו צפרדע

במסגרת המשחק הזה כל משתתף צריך לקחת חלק פעיל בשביל להגיע ראשון אל הצפרדע. בכל תור כל שחקן צריך להפוך את הקלף ולבצע פעילות ספורטיבית בשביל להתקדם במשחק, ולהגיע בסופו של דבר למקום הראשון עם ההגעה לקלף שבו מופיעה הצפרדע. משחק קלפים מהסוג הזה מהווה דרך מעולה להפעיל את הילדים וליצור שגרה ספורטיבית המתבצעת במסגרת של משחק שאותו אפשר לשחק הן במתכונת קבוצתית או במתכונת זוגית, בין אם אתם נמצאים בבית או בכלל בחופשה המתקיימת מעבר לים ורוצים להעביר את הזמן.