תפנו את השולחן: 4 משחקי הקלפים שיעשו לכם את השבת

בשביל להעביר את השבת בהנאה ובכיף אפשר ואף רצוי לנצל את משחקי הקלפים לטובת פעילות משפחתית מהנה ואפילו מגבשת. למעשה, מזה שנים רבות שמשחקי הקלפים נחשבים למבוקשים מאוד גם בקרב ילדים וגם בקרב מבוגרים, כאשר כיום ניתן לבצע רכישה של משחק בעלות כספית נוחה ואפילו מבלי לצאת מהבית, כל זאת מתוך מטרה להתכונן לקראת זמן איכות ופנאי המתרחש ביום השבת. מהם ארבעת המשחקים שיעשו לכם את סוף השבוע? להלן סקירה מיוחדת.

טאקי

משחק הילדות אשר הומצא בשנת 1983 נחשב מאז ועד היום לאחד ממשחקי הקלפים המבוקשים ביותר בישראל, ולא בכדי. מדובר במשחק המשלב בין אסטרטגיה לבין חשיבה מחוץ לקופסה, והוא מתאים גם למבוגרים וגם ילדים אשר יכולים לנצל את המשחק לטובת טורניר שבת מאתגר ומהנה במיוחד. מגוון רחב של משחקי קלפים כמו טאקי ניתן למצוא באתר של רשת סטימצקי בעלות כספית נוחה ומשתלמת ועם משלוח המתבצע עד הבית, כל זאת מתוך מטרה שגם אתם תצטרכו לאלפי הישראלים שמשחקים באופן קבוע במשחק קליל אך גם מהנה מבחינה אסטרטגית.

לקפוץ כמו צפרדע

במסגרת המשחק הזה כל משתתף צריך לקחת חלק פעיל בשביל להגיע ראשון אל הצפרדע. בכל תור כל שחקן צריך להפוך את הקלף ולבצע פעילות ספורטיבית בשביל להתקדם במשחק, ולהגיע בסופו של דבר למקום הראשון עם ההגעה לקלף שבו מופיעה הצפרדע. משחק קלפים מהסוג הזה מהווה דרך מעולה להפעיל את הילדים וליצור שגרה ספורטיבית המתבצעת במסגרת של משחק שאותו אפשר לשחק הן במתכונת קבוצתית או במתכונת זוגית, בין אם אתם נמצאים בבית או בכלל בחופשה המתקיימת מעבר לים ורוצים להעביר את הזמן.

 

 

פרחי בר

משחקי קלפים לא כוללים רק אסטרטגיה אלא גם אלמנט של למידה, כפי שניתן לראות במשחק פרחי בר שהוא רב מכר בעקבות היותו משחק המאפשר להעשיר את הידע, באמצעות היכרות עם הפרחים הצומחים כאן בישראל. משחק קלפים זה משלב 44 פרחים אותם צריך לסווג לפי 11 סוגי משפחות, כאשר מדובר במשחק נהדר בעבור ילדים ומבוגרים שרוצים לנצל את יום השבת גם לטובת העשרת הידע אבל גם לטובת פעילות משפחתית מגבשת ומהנה מאוד המתרחשת ביום המנוחה, כל זאת באמצעות שילוב של משחק קלפים המעוצב בטוב טעם.

רק עשר

משחק קלפים המתמקד בהיבט של חשיבה. לאחר שמחלקים לכל השחקנים את הקלפים, כל אחד בתורו צריך להפוך בין קלף אחד לשלושה קלפים ולהרכיב באמצעות הקלפים את התוצאה 10. במידה ומצליחים שומרים את הקלפים ובמידה ולא, התור עובר הלאה. מדובר במשחק קלפים נהדר בעבור תרגול חשבון בקרב ילדים קטנים, באמצעות משחק מהנה ומהנה מאוד שמחדד את המחשבה ואף מאפשר להוביל ליצירה של זמן איכות משמעותי, בשל ההיבט החינוכי של משחק קלפים המשלב מתמטיקה.

לסיכום

באמצעות הזמנה של משחקי קלפים דרך האתר של רשת סטימצקי תוכלו גם אתם להפוך את יום השבת ליום מגבש ומהנה, המתבצע במסגרת של טורינר קלפים שיכול להתאים גם לילדים וגם למבוגרים בחבורה. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור את הקטגוריה של משחקים, להכניס לעגלה ולאחר זמן קצר לקבל את הקלפים במשלוח מהיר עד לבית, כל זאת במסגרת הצעת מחיר נוחה ומשתלמת שתאפשר לכם להשקיע את הכסף בחוכמה, ולקבל מענה מושלם לזמן איכות המתבצע בבית או בחופשה ביחד עם בני המשפחה והחברים הקרובים שמגיעים לבקר ביום המנוחה.

כדאי לדעת: מהי חשבונית מס?

מרכיב חיוני בעולם העסקים, חשבוניות מס לא רק מקלות על החיוב ומבטיחות תשלום בטוח, אלא גם ממלאות תפקיד משמעותי בדיווח הכספי ובעמידה בתקנות המס. מאמר

קראו עוד »
נגישות