מאיצים את המעבר לאנרגיה סולארית: הכירו את וולטה סולאר

רבים מוצאים עניין בנושא של אנרגיה סולארית, לאחר שהוא הפך להיות זמין לכל אדם – בין אם אנשים פרטיים או עסקים. אך עדיין, זהו נושא שמבחינה מעשית רובנו לא התנסינו בו. מי יסייע לנו בכך? הכירו את חברת וולטה סולאר.

לצידכם לאורך כל הדרך

תשתית סולארית למבנה דומה מהיבטים רבים לתשתית החשמל הרגילה. לאחר שמתקינים אותה, היא פועלת באופן שקוף למשתמשי המבנה, כך שהם מקבלים אספקת חשמל רגילה, תקינה ורצופה. אך מאחורי הקלעים, יש כמה היבטים טכניים מורכבים למדי. כלומר, נחוצה קודם כל התקנה ראשונית, בכדי שהכל יעבוד חלק בצורה כזו. לפני כן, יש לתכנן את המערכת. כל אלה, דורשים ידע מקצועי וניסיון, שלרוב העסקים וגם האנשים הפרטיים פשוט אין. כאן נכנסת לתמונה חברה ישראלית שמתמחה בכך ואשר תעמוד לצידכם לכל אורך הדרך בנושא זה. חברת Volta Solar מציעה שירותי הקמת, תחזוקת ותפעול מערכות סולאריות. זאת, עבור עסקים, אנשים פרטיים וגורמים ציבוריים. וולטה סולאר מתמחה ספציפית בנושא זה וערוכה לספק את כל הדרוש (בדרך כלל), ממקור אחד.

סיבות טובות לחשוב סולארי

למי שלא מכיר את הנושא מקרוב, כתזכורת, אלה כמה תועלות בולטות של אנרגיה סולארית:

  • היישום לא מסובך מדי.
  • חשמל מהווה הוצאה משמעותית.
  • כדאיות כלכלית – האפשרות הקורצת, של הכנסה פאסיבית מאנרגיית השמש (48 אג' לכל קוט"ש עודף) או לכל הפחות, צמצום ההוצאות על חשמל. חשוב לציין, שהדבר תלוי בנסיבות המיוחדות של כל מקרה. לא תמיד זה משתלם.
  • ניצול נכסים שלא בשימוש – אנרגיה סולארית מופקת מלוחות סולאריים ומכך נובע