מאיצים את המעבר לאנרגיה סולארית: הכירו את וולטה סולאר

רבים מוצאים עניין בנושא של אנרגיה סולארית, לאחר שהוא הפך להיות זמין לכל אדם – בין אם אנשים פרטיים או עסקים. אך עדיין, זהו נושא שמבחינה מעשית רובנו לא התנסינו בו. מי יסייע לנו בכך? הכירו את חברת וולטה סולאר.

לצידכם לאורך כל הדרך

תשתית סולארית למבנה דומה מהיבטים רבים לתשתית החשמל הרגילה. לאחר שמתקינים אותה, היא פועלת באופן שקוף למשתמשי המבנה, כך שהם מקבלים אספקת חשמל רגילה, תקינה ורצופה. אך מאחורי הקלעים, יש כמה היבטים טכניים מורכבים למדי. כלומר, נחוצה קודם כל התקנה ראשונית, בכדי שהכל יעבוד חלק בצורה כזו. לפני כן, יש לתכנן את המערכת. כל אלה, דורשים ידע מקצועי וניסיון, שלרוב העסקים וגם האנשים הפרטיים פשוט אין. כאן נכנסת לתמונה חברה ישראלית שמתמחה בכך ואשר תעמוד לצידכם לכל אורך הדרך בנושא זה. חברת Volta Solar מציעה שירותי הקמת, תחזוקת ותפעול מערכות סולאריות. זאת, עבור עסקים, אנשים פרטיים וגורמים ציבוריים. וולטה סולאר מתמחה ספציפית בנושא זה וערוכה לספק את כל הדרוש (בדרך כלל), ממקור אחד.

סיבות טובות לחשוב סולארי

למי שלא מכיר את הנושא מקרוב, כתזכורת, אלה כמה תועלות בולטות של אנרגיה סולארית:

  • היישום לא מסובך מדי.
  • חשמל מהווה הוצאה משמעותית.
  • כדאיות כלכלית – האפשרות הקורצת, של הכנסה פאסיבית מאנרגיית השמש (48 אג' לכל קוט"ש עודף) או לכל הפחות, צמצום ההוצאות על חשמל. חשוב לציין, שהדבר תלוי בנסיבות המיוחדות של כל מקרה. לא תמיד זה משתלם.
  • ניצול נכסים שלא בשימוש – אנרגיה סולארית מופקת מלוחות סולאריים ומכך נובע האתגר הטכני הבסיסי – היכן להציב אותם? לרוב הלוחות מוצבים על גגות, תוך ניצול שטחי גג שאחרת לא היו בשימוש. כך שיש כאן הפקת תועלת נוספת מנכס קיים.
  • ידידותיות לסביבה – כמובן, גם ידוע שאנרגיה סולארית נחשבת לתחליף ידידותי לסביבה, ביחס לשיטות הרגילות להפקת חשמל.

 

 

אינטגרציה מלאה עם המערכת הרגילה

מבלי להיכנס להסברים טכניים מדי, חשוב להבהיר שהמערכת הסולארית משתלבת באופן מלא במערכת הרגילה. שמש לא זמינה כל הזמן. כמו כן, יש למערכת מצברים שאוגרים אנרגיה חשמלית בשעות האור, אותה ניתן לנצל בשעות החושך. אבל לא מדובר על הפסקת השימוש בשירותי חברת החשמל ומעבר מלא לשימוש בחשמל מהלוחות הסולאריים. במקום זאת, יש עבודה משותפת עם שני מקורות האנרגיה. כאשר זמינה אנרגיה סולארית, משתמשים בה. אחרת, משתמשים באנרגיה של חברת החשמל. עודפים מוזרמים לרשת של חברת החשמל וניתן כאמור לקבל עליהם 48 אג' לקוט"ש.

עוד על שירותי החברה

אלה עוד כמה דברים שמעניין לדעת על וולטה סולאר:

  • ניסיון בשטח – החברה מנוסה במתן שירותים מסוג זה עבור לקוחות מסוגים שונים, כולל פרטיים, עסקיים או ציבוריים.
  • מגוון אופני מימון – היא מציעה שלושה מודלים של מימון: רכישה, ליסינג או שותפות. ברכישה אתם פשוט רוכשים את המערכת ומשלמים עליה ועל התקנתה. במודל הליסינג, החברה למעשה תשכור מכם זמן שימוש בגג שלכם, שעליו היא תתקין לוחות סולאריים עבור עצמה. במימון בגישת השותפות, אתם והחברה תהיו שותפים ברווחים מאותם לוחות.
  • אתר מסייע – באתר החברה תמצאו מידע מסייע רב, כולל מאמרים שונים ומענה לשאלות נפוצות.
  • מחשבון סולארי – האתר מציע גם מחשבון שימושי, אשר בעזרתו תוכלו להעריך את הכדאיות של היישום. כמובן, פנייה לחברה תאפשר לכם לבדוק את הנושא, בצורה אפילו יסודית יותר.

לסיכום

במקרים רבים ניתן בהחלט להתקין מערכת סולארית משתלמת. בכדי לדעת האם זה כדאי גם עבורכם ובכדי לקבל את כל הדרוש לכך באופן מקצועי, וולטה סולאר היא הכתובת!

כדאי לדעת: מהי חשבונית מס?

מרכיב חיוני בעולם העסקים, חשבוניות מס לא רק מקלות על החיוב ומבטיחות תשלום בטוח, אלא גם ממלאות תפקיד משמעותי בדיווח הכספי ובעמידה בתקנות המס. מאמר

קראו עוד »
נגישות