חסד של אמת: כך תיעזרו בחברת קדישא

המושג 'חסד של אמת' נוגע לסיוע של עמותות בעת תהליך קבורה, זאת ללא בקשת תגמול מהשארים הנותרים כמו: בני הזוג, מהמשפחה ההורים או הילדים של הנפטר. עמותות בישראל אשר עוסקות במתן שירותי קבורה – מספקות סיוע למשפחות אבלות כבר מרגע הפטירה. בכך נעזרים רבים בהדפסה וניסוח מודעות אבל, קבלת ציוד לוגיסטי דרוש, הסעת הנפטר, סיוע בעת הקבורה ובעת ההתארגנות להלוויה בבית העלמין.

סיוע של עמותות יעילות בעת מותו של קרוב משפחה

במידה ואתם מתמודדים עם ההלם והעצב של אבדן אדם קרוב, כדאי שתדעו כי אתם לא לבד! עמותה כמו חברת קדישא נועדה והוקמה כדי לסייע לרבים בשעות הקשות ולספק שירותי קבורה וסידורי לוויה באופן יעיל.

חברה קדישא תסייע לכם מרגע פטירתו של אדם קרוב, והיא תדפיס עבורכם מודעות אבל, תספק שינוע של הנפטר, תקנה לכם שירותי קבורה וסידורי הלוויה, ותספק את המידע הדרוש כדי להכיר את התהליך ולעבור אותו בצורה קלה יותר.

חברת קדישא פועלת מתוך עקרון חסד של אמת, שמטרתו להציע סיוע והכוונה בתהליכים שונים, בעוד שהיא מקנה שירותים בהתנדבות כגון: סיוע בהקמת מצבות, שירותי קבורה תוך ארגון לוויות, הטסת נפטרים לחוץ לארץ ולארץ, פינוי נפטרים  ומתן שירותים עבור אבלים שכולל שבתות וחגים.

בכול הנוגע לסידורי ההלוויה, ניתן לקבל שירות מחברת קדישא וסיוע של רבנים או אברכים שיאמרו דברי תורה בעת מסע ההלוויה. השירותים של העמותה ניתן 7 ימים בשבוע ו24 שעות ביממה. כך שניתן לקבל עזרה בכול עת. כמו כן, טוב לדעת כי ניתן לראות סוגי מצבות בירושלים, בבאר שבע ובכל מקום ברחבי הארץ, ואפשר לקבל ייעוץ על אודות סוגי מצבות שונים.

סיוע של עמותות בעת מותו של קרוב משפחה

עבור מי השירותים של העמותה מתאימים?

למרות שאת מרבית חיינו הבוגרים, אנו מעבירים כאשר באחורי הראש טמונה הידיעה כי גם האנשים שאנו אוהבים וגם אנו בסופו של דבר נעזוב את העולם, עדיין ברגע האמת – החושים מתערפלים, הלב צונח, העצב גדול והמרה שחורה.

במקרים כאלה חשוב לפנות אל עמותות יעילות כדי לקבל הדרכה, סיוע ועזרה בארגון כל הסידורים הדרושים. המומחים בתחום הלוויות וסיוע בתהליך האבלות יעזרו לכם להתמודד עם סידורי קבורה, ימזערו עבורכם עלויות, יספקו מידע אודות תהליך האבלות כמו: קריעת הבגד, ארגון השבעה, עלייה אל הקבר ואף אמירת תפילות וקדיש בעת מסע הלוויה, בעוד שבכך תוכלו לחלוק כבוד אחרון לאדם שנפטר.

בשל כל אלה, חשוב בעת מותו של אדם קרוב לבחור את העמותה הטובה ביותר אשר עושה חסד עם קרובי המשפחה, ומקנה את כל הדרוש על מנת לקבור את המת בצורה נכונה, הלכתית וראויה.

נגישות