פארק עתידים בתל אביב: הכירו את מרכז ההייטק והעסקים של גוש דן!

פארק עתידים הינו מרכז עסקים חדשני הממוקם בלב אזור צפון תל אביב. מדובר במתחם עבודה וחדשנות ייחודי המשלב אווירה קהילתית, מתחם עבודה משותף, אולמות כנסים, פעילויות וכן יכולת ליצור קשרים שיניבו ערך משמעותי בעתיד. אם אתם עדיין לא מכירים את מרכז ההייטק של גוש דן, כעת הגיע הזמן. מוכנים? בואו נתחיל!

פארק עתידים בצפון תל אביב –  כל מה שצריך לדעת

זה לא סוד שתל אביב היא עיר תוססת הנחשבת למוקד העסקים הגדול ביותר בגוש דן, ובישראל בפרט. למעשה, אחד מהמתחמים המבוקשים ביותר לעבודה בעבור יזמי הייטק וחברות הוא פארק עתידים הממוקם בצפון תל אביב. הפארק הוקם בשיתוף של אוניברסיטת תל אביב ביחד עם עירית תל אביב והוא משתרע על שטח עצום הכולל שפע של מתקנים – החל מעמדות ישיבה פרטיות, אופן ספייס המיועד בעבור חברות, אולמות כנסים וכן מעבדות חדשנות. פארק עתידים בתל אביב הוא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל יצירה של סביבת עבודה מנצחת, הן בשל המיקום המעולה והן בשל שפע של בעלי עסקים ויזמים שהחליטו להעתיק את הפעילות לשם, כחלק מהבנה כי מדובר בסביבה פרודוקטיביות שיכולה לסייע לטובת קידום של מהלכים אסטרטגיים, גם מבחינת הרווחה של העובדי אשר יכולים לנצל את המתקנים הרבים, ועד להשתתפות בכנסים לטובת חיזוק הקשרים העסקיים, מה שיניב התפתחות חיונית וחשובה בעבור כל יזם או בעל עסק.

סביבת עבודה מתקדמת

אחד המאפיינים המרכזיים של פארק עתידים הוא השילוב הייחודי של הייטק ביחד עם עסקים, כל זאת בלב גוש דן. עם השנים הצטרפו למעלה מ-70 חברות מובילות ומוערכות מהמשק הישראלי, כאשר במתחם עובדים גם עשרות סטרטאפים מתחומים שונים. לצד מתחם חללי העבודה, פועלים בפארק גם מעבדת החדשנות, וברבות השנים הוא הפך לבית חם בעבור תעשיית ההייטק, פיננסים, בריאות ואפילו לייף סטייל. לאור השילוב הייחודי של עירוב שימושים, פארק עתידים בעיר נחשב לפורץ דרך ומבוקש מאוד בעבור כל מי שרוצה לקבל הזדמנויות חדשות בשוק התעסוקה, ליצור נטוורקינג וכן לשלב עבודה ביחד עם חיי קהילה תוססים. המענה שאותו אתם יכולים לקבל הוא בעל ערך מוסף גם מבחינה תעסוקתית אבל גם מבחינת הרזומה העסקי, כפי שיעידו בעלי עסקים ויזמים אשר מדווחים על רמת שביעות רצון גבוהה, כתוצאה מהשירות ומהמענה שאותו הם מקבלים כתוצאה מעבודה במתחם שוקק חיים כמו זה.

 

 

מענה מקצועי במסגרת של מתחם עבודה משותף

בשנים האחרונות מתחמי העבודה המשותפים הפכו למבוקשים מאוד, ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש מצד מעסיקים בענף ההייטק לעבוד במתכונת גמישה כמו זו. חדרי הישיבות כמו גם עמדות העבודה שאותן תוכלו לשכור מעוצבים בטוב טעם ומתוחזקים באופן מלא, מה שהופך את פארק עתידים למתחם שוקק חיים ובעל משמעות מבחינת היכולת לזהות הזדמנויות, בייחוד על רקע הביקוש ההולך וגובר לעבודה במתחם. על כן, מדובר בהזדמנות מעולה, שאותה אפשר ורצוי לנצל כבר עכשיו.

לסיכום

פארק עתידים מהווה מוקד פעילות תוסס בעבור קהילת ההייטק בישראל, וזאת בשל היכולת לעבוד בסביבה חדשנית ותוססת המשקפת את החדשנות והיצירתיות של יזמים ובעלי עסקים המתמחים בענף. למעשה, השילוב בין חללי עבודה משותפים, מעבדות חדשנות וכן קרבה לעורקי תחבורה מרכזיים הופכים את המתחם הזה למתחם אידיאלי בעבור יזמים או בעלי עסקים, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות להצטרף, ובכך לקחת חלק במרכז הפועם של ההייטק והעסקים בלב גוש דן.

כדאי לדעת: מהי חשבונית מס?

מרכיב חיוני בעולם העסקים, חשבוניות מס לא רק מקלות על החיוב ומבטיחות תשלום בטוח, אלא גם ממלאות תפקיד משמעותי בדיווח הכספי ובעמידה בתקנות המס. מאמר

קראו עוד »
נגישות