פארק עתידים בתל אביב: הכירו את מרכז ההייטק והעסקים של גוש דן!

פארק עתידים הינו מרכז עסקים חדשני הממוקם בלב אזור צפון תל אביב. מדובר במתחם עבודה וחדשנות ייחודי המשלב אווירה קהילתית, מתחם עבודה משותף, אולמות כנסים, פעילויות וכן יכולת ליצור קשרים שיניבו ערך משמעותי בעתיד. אם אתם עדיין לא מכירים את מרכז ההייטק של גוש דן, כעת הגיע הזמן. מוכנים? בואו נתחיל!

פארק עתידים בצפון תל אביב –  כל מה שצריך לדעת

זה לא סוד שתל אביב היא עיר תוססת הנחשבת למוקד העסקים הגדול ביותר בגוש דן, ובישראל בפרט. למעשה, אחד מהמתחמים המבוקשים ביותר לעבודה בעבור יזמי הייטק וחברות הוא פארק עתידים הממוקם בצפון תל אביב. הפארק הוקם בשיתוף של אוניברסיטת תל אביב ביחד עם עירית תל אביב והוא משתרע על שטח עצום הכולל שפע של מתקנים – החל מעמדות ישיבה פרטיות, אופן ספייס המיועד בעבור חברות, אולמות כנסים וכן מעבדות חדשנות. פארק עתידים בתל אביב הוא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל יצירה של סביבת עבודה מנצחת, הן בשל המיקום המעולה והן בשל שפע של בעלי עסקים ויזמים שהחליטו להעתיק את הפעילות לשם, כחלק מהבנה כי מדובר בסביבה פרודוקטיביות שיכולה לסייע לטובת קידום של מהלכים אסטרטגיים, גם מבחינת הרווחה של העובדי אשר יכולים לנצל את המתקנים הרבים, ועד להשתתפות בכנסים לטובת חיזוק הקשרים העסקיים, מה שיניב התפתחות חיונית וחשובה בעבור כל יזם או בעל עסק.

סביבת עבודה מתקדמת

אחד המאפיינים המרכזיים של פארק עתידים הוא השילוב הייחודי של הייטק ביחד עם עסקים, כל זאת בלב גוש דן. עם השנים הצטרפו למעלה מ-70 חברות מובילות ומוערכות מהמשק הישראלי, כאשר במתחם עובדים גם עשרות סטרטאפים מתחומים שונים. לצד מתחם חללי העבודה, פועלים בפארק גם מ�