ביעדים הטובים ביותר בישראל: איך מוצאים מלון לחופשה רגועה?

עבור ישראלים רבים, חלום החופשה המושלמת כרוך פעמים רבות בטיולים לארצות רחוקות ובחוויות אקזוטיות. עם זאת, לפעמים אנחנו שוכחים שישראל עצמה מציעה מגוון יוצא דופן של יעדי רגיעה. בין אם אתם מקומיים תל אביבים הכמהים להפוגה מהמולת העיר, תושבי ירושלים המחפשים אופקים חדשים, או שאתם פשוט רוצים לגלות פן נוסף של המדינה רבת הפנים שלנו, המדריך הזה הוא בשבילכם. אנו מזמינים אתכם לחקור את היעדים השלווים של ישראל, מחופיה התכולים ועד למדבריות מעוררי ההשראה ונופי הצפון השופעים. ואנחנו נעזור לכם לבחור את המלון או הלינה האידיאליים כדי להפוך את החופשה הישראלית שלכם למהנה וייחודית..

זכרון יעקב: מקלט על ראש גבעה

בראש רכס הרי הכרמל, המשקיף על הים התיכון, ניצבת זכרון יעקב. עיירה ציורית זו, עם רחובותיה המרוצפים והמבנים ההיסטוריים שלה, אהובה על המקומיים והתיירים כאחד. זכרון יעקב, שנוסדה בסוף המאה ה-19, מתגאה בכרמים יפהפיים, בוטיקים ארטיזנליים ורוגע שקשה למצוא במקומות אחרים. למי שמחפש להירגע, אלמא הוא מלון בוטיק בזכרון יעקב המציע חוויה אינטימית, עם שירותים מותאמים אישית העונים על כל צורך.

כשאתם בוחרים מלון בזכרון יעקב, חשוב לקרוא את חוות הדעת של האורחים ולחפש מקומות לינה המדגישים שלווה, ואולי שקלו לבדוק אם קיימות גינות או אם מעניקים בו שירותי ספא, כדי להעצים את הרוגע שלכם.

אילת: שלווה טרופית ליד הים האדום

אילת ממוקמת בקצה הדרומי של ישראל והיא עיר נופש