5 טיפים למעבר דירה עם הילדים מבלי לאבד את השפיות

אין ספק שמעבר דירה היא משימה מורכבת מאד, בטח ובטח אם אתם משפחה עם ילדים. עוברים דירה? קבלו 5 טיפים למעבר דירה עם הילדים מבלי לאבד את השפיות.

ארזו ביחד עם הילדים

אם לא בא לכם לאבד את השפיות במהלך המעבר אנחנו ממליצים לכם לאפשר לילדים לקחת חלק פעיל בו. מומלץ מאד להיעזר בילדים באריזת הדירה, זה יסייע להם להרגיש חלק מהתהליך וגם יכין אותם למעבר. תנו להם להכניס תכולה לא שבירה לקרטונים ואפילו לסמן את הקרטונים על מנת שהסבלים ידעו איפה לשים אותם בבית החדש. כמובן שאנחנו ממליצים לכם להתארגן על ארגזים מספיק זמן מראש, באתר גט פקינג תמצאו מגוון מוצרים למעבר דירה עם משלוח מהיר עד הבית, באמצעות תשלום מאובטח. כל המותרים של האתר הזה הם מוצרים בעלי תו תקן ישראלי ולא פחות חשוב מזה, במחירים הכי שווים בשוק, שווה לבדוק.

נקו את הבית יחד

לפני שאתם עוזבים את הבית הישן אתם צריכים כמובן לנקות אותו ולהשאיר אותו במצב כזה הראוי למגורים וזה בדיוק המקום לשתף את הילדים. אם הילדים שלכם מספיק גדולים, הם ודאי ישמחו לעזור לכם לנקות את הבית. לא רק זה יעניק להם תחושה של חלק מכל הדבר הזה, זה יוכל לפנות לכם המון זמן לטובת הדברים החשובים באמת, כמו למשל הכנה של הדירה החדשה למעבר. אגב, תוכלו לבקש מהם לנקות איתכם גם את הבית החדש שאליו אתם עוברים, זה גם יעזור להם מאד בהתאקלמות.

 

 

שמרו על השגרה שלהם

נכון, אתם עוברים דירה ואנחנו בטוחים שהבית שלכם נראה כמו אחרי מלחמת עולם. יחד עם זאת אנחנו ממליצים לכם לשמור על שגרת היום של הילדים שלכם, על מנת שהם לא יאבדו את השפיות. שלחו אותם למסגרות כרגיל ושלחו אותם לחברים אחרי המסגרות, זה יסייע להם לעבור את היום בנעימים ויפנה לכם לא מעט זמן למשימות שאתם צריכים לבצע. כך גם אתם לא תתאבדו את השפיות במעבר הדירה וזה חשוב מאד.

תנו להם משימות עם משמעות

במהלך מעבר דירה יש לא מעט משימות קטנות אך חשובות שאתם יכולים לתת לילדים שלכם לעשות. למשל, אחת המשימות הנחמדות יכולה להיות רישום של מוניי המים, הגז והחשמל. אמנם מדובר על משימות קטנות מאד אך יש להן חשיבות גדולה מאד בכל הקשור לצליחת הפרויקט הזה בשלום. יש עוד המון משימות קטנות שאפשר לתת להם לבצע, כמו למשל מיון של הצעצועים והמשחקים שלהם ועוד.

צובעים ביחד את הבית

אנחנו מניחים שאתם רוצים להיכנס לבית חדש וצבוע ואם יש לכם ילדים, למה שלא תיעזרו בהם. נכון, אולי בהתחלה זה ידרוש מכם ללמד אותם איך עושים את במקצועיות, אך האמינו לנו שברגע שהם ילמדו את הטריק השמיים הם הגבול. אתם גם ככה צובעים את כל הבית, אפשרו להם לנסות וגם לטעות לפעמים. זה יעלה להם את הביטחון, בטח ובטח אם בסופו של דבר זה יצליח להם.

לסיכום

אם אתם עוברים דירה עם הילדים ולא בא לכם לאבד את השפיות בדרך, אנחנו ממליצים לכם ליישם את הטיפים שהצגנו במאמר זה.

נגישות