תוכן מעולה עם נגיעה רוחנית: הגיע הזמן שתכירו את VLU

כל מי שהלב שלו נמשך לתוכן של רוח ויהדות מחפש לפעמים מקור חדש כדי להיחשף לתכנים מחזקים ומעשירים מתוך החכמה האדירה הזו אך לא תמיד יודע היכן למצוא. אם אתם מזדהים עם התחושה הזו תשמחו להכיר את אתר VLU שמוקדש כולו להכרות מתמשכת עם עולם החכמה היהודית בהיבט המוסרי והערכי שבה. תוכלו למצוא שם כתבות כתובות ומצולמות בנושאים שונים כמו אקטואליה, נפש, העצמה ועוד, כשכולם מתכתבים עם עולם התוכן היהודי. כנסו למאמר והכירו מקרוב את האתר המרתק הזה.

 

אודות אתר VLU

האתר נוסד על ידי קבוצת VLU והוא שואף להקנות לכל מי שמבקש כלים לעשייה ערכית מתוך זהות יהודית. מטרת הארגון החברתי הזה היא ביצירת קהילות מכל רחבי העולם העוסקות בהעצמה אישית ועשייה חברתית המושפעים מהחכמה היהודית העתיקה. פעילות האתר מבוססת על יוזמות מגוונות של אנשים מכל רחבי העולם ומכל הנושאים, הפועלים כולם מתוך אמונה כי לעם היהודי יש כוח גדול בהפיכת העולם שלנו למקום טוב יותר, לתרום לנזקקים, להשפיע על אנשים, להפיץ שמחה ועוד.

המטרה של אתר VLU

ב-VLU מאמינים שהיהדות מציעה חכמת חיים הכוללת ידע ותובנות שביכולתכם ליישם בכל אחד מתחומי החיים – משפחה, זוגיות, קריירה, בריאות ועוד. דרך חכמת היהדות תוכלו ללמוד על הערכים העמוקים מאחורי כל מעשה שלכם ותבינו כיצד תוכלו להטמיע אותו בחיים שלכם באופן שכל יום יהיה טעון במשמעות. המטרה של החכמה הזו היא ליצור זהות משותפת בין כל סוגי היהודים – דתיים, חילונים, חרדים, ספרדים, אשכנזים, ימניים, שמאלניים, בין אם הם חיים בישראל או בכל מקום אחר בעולם. התפיסה של אתר VLU היא שהתעסקות ולימוד הערכים מתוך אותו מקור ואותה תו�