תוכן מעולה עם נגיעה רוחנית: הגיע הזמן שתכירו את VLU

כל מי שהלב שלו נמשך לתוכן של רוח ויהדות מחפש לפעמים מקור חדש כדי להיחשף לתכנים מחזקים ומעשירים מתוך החכמה האדירה הזו אך לא תמיד יודע היכן למצוא. אם אתם מזדהים עם התחושה הזו תשמחו להכיר את אתר VLU שמוקדש כולו להכרות מתמשכת עם עולם החכמה היהודית בהיבט המוסרי והערכי שבה. תוכלו למצוא שם כתבות כתובות ומצולמות בנושאים שונים כמו אקטואליה, נפש, העצמה ועוד, כשכולם מתכתבים עם עולם התוכן היהודי. כנסו למאמר והכירו מקרוב את האתר המרתק הזה.

 

אודות אתר VLU

האתר נוסד על ידי קבוצת VLU והוא שואף להקנות לכל מי שמבקש כלים לעשייה ערכית מתוך זהות יהודית. מטרת הארגון החברתי הזה היא ביצירת קהילות מכל רחבי העולם העוסקות בהעצמה אישית ועשייה חברתית המושפעים מהחכמה היהודית העתיקה. פעילות האתר מבוססת על יוזמות מגוונות של אנשים מכל רחבי העולם ומכל הנושאים, הפועלים כולם מתוך אמונה כי לעם היהודי יש כוח גדול בהפיכת העולם שלנו למקום טוב יותר, לתרום לנזקקים, להשפיע על אנשים, להפיץ שמחה ועוד.

המטרה של אתר VLU

ב-VLU מאמינים שהיהדות מציעה חכמת חיים הכוללת ידע ותובנות שביכולתכם ליישם בכל אחד מתחומי החיים – משפחה, זוגיות, קריירה, בריאות ועוד. דרך חכמת היהדות תוכלו ללמוד על הערכים העמוקים מאחורי כל מעשה שלכם ותבינו כיצד תוכלו להטמיע אותו בחיים שלכם באופן שכל יום יהיה טעון במשמעות. המטרה של החכמה הזו היא ליצור זהות משותפת בין כל סוגי היהודים – דתיים, חילונים, חרדים, ספרדים, אשכנזים, ימניים, שמאלניים, בין אם הם חיים בישראל או בכל מקום אחר בעולם. התפיסה של אתר VLU היא שהתעסקות ולימוד הערכים מתוך אותו מקור ואותה תורה משותפת, יוצרים שיח משותף, תחושה של אחדות ושייכות הדדית המדגישה את המשותף ביננו ומטשטשת את ההבדלים.

 

מבנה האתר

האתר מורכב ממספר קטגוריות שכל אחת מהן מכילה מגזין עם כתבות לקריאה או לצפייה בנושאים שונים. הקטגוריות המרכזיות הן – להצליח, להרגיש, להכיר, להחכים, להנות, כשכל קטגוריה מתייחסת לטווח רחב של נושאים בתוכה. כך לדוגמה בתוך קטגוריית "להצליח" תוכלו למצוא מידע גם בתחום הזוגיות, ההורות, הקריירה התזונה ועוד. בנוסף, האתר מציע תכנים לילדים, תכנים מבדרים, סדרות תוכן המשכיות, שיעורים מחזקים בהקשרים של אקטואליה ואפילו מתכונים. למי שמעוניין להישאר מעודכן בתכנים החדשים שהאתר מעלה יש אפשרות להירשם לניוזלטר ולקבל ישירות לדוא"ל כל תוכן חדש.

הפעילויות המרכזיות של קבוצת VLU

בנוסף לאתר VLU, הקבוצה הקימה מספר תוכניות המוקדשות להפצת החכמה היהודית בעולם בדרכים שונות.

לסיכום

החכמה היהודית היא אוצר אינסופי של תובנות וכלים לחיים ולעתים מי שאינו חי אורח חיים דתי ומוקף בקהילה דתיה יכול להתקשות במציאת חיבור או קשר לתכנים האלה. מסיבה זו הפעילות של אתר VLU היא כל כך חשובה ומבורכת ויש לה כוח ייחודי להגיע לכל אדם באשר הוא, ללא קשר לאורח החיים שלו, למיקום הגאוגרפי שלו או לשייכות העדתית שלו. בעולם שבו אתגרי החיים לעתים עולים על גדותיהם, אנשים רבים מרגישים צורך במקור שיחזק, יתמוך, ייתן פרספקטיבה רחבה לדברים ויקל על הכאבים והקושי. אתר כזה מספק לכל מי שרוצה בכך בדיוק את הנחמה הזו, ויתרה מכך הוא מצייד בכלים לחוסן, לעשייה חיובית ולא פחות חשוב- להפצת הטוב הזה הלאה לאדם הבא.

כדאי לדעת: מהי חשבונית מס?

מרכיב חיוני בעולם העסקים, חשבוניות מס לא רק מקלות על החיוב ומבטיחות תשלום בטוח, אלא גם ממלאות תפקיד משמעותי בדיווח הכספי ובעמידה בתקנות המס. מאמר

קראו עוד »
נגישות