לילד שלכם יש יום הולדת? כך תחגגו לו בגדול

יומולדת לילדים יש פעם בשנה, ועבור ילדים מדובר באירוע מרגש שחייב להצליח! אם אתם רוצים לארגן לילד שלכם מסיבה כיפית בה כולם יהיו מרוצים – כדאי לשים לב לכמה טיפים טובים לארגון האירוע. אז איך חוגגים יומולדת מוצלח? הנה כמה צעדים:

בחירת קונספט למסיבה

כדי להתחיל בתכנון, כדאי לבחור קונספט שיוביל את המסיבה. קונספט הוא רעיון שילווה את המסיבה בצבעים, קישוטים, בכיבוד ובמוזיקה. בחירת רעיון טוב ירגש את הילדים, יצור ביומולדת עניין אותם ויפעיל את עולם הדמיון. יש ילדים שאוהבים סרטים מצוירים ועולמם מכיל לא מעט דמויות או רעיונות שהם פוגשים על המסך. אם תבחרו קונספט מתאים ליום הולדת שמשקף את מה שהילד אוהב – תוכלו לארגן מסיבה מקסימה. ארגנו יום הולדת לבנים בקונספט דמות שהילד אוהב, כמו למשל צבי הנינג'ה, מלך האריות, יומולדת בסגנון ספר הג'ונגל ועוד. כאשר מחליטים על הקונספט המתאים, כדאי לקשט את המרחב עם מגוון רחב של חפצים, קישוטים ואפילו כלים בקונספט הנבחר, כמו למשל צלחות של אריות ממלך האריות, מפיות באותו נושא, בלונים בצבעים מתאימים, משחקים שקשורים לאריות וכולי.

 

 

כיבוד וקינוחים

כדאי להיות מוכנים למסיבה ולהכין מראש את כל מה שצריך עבור יום הולדת כיפי ומושקע. הכינו מראש קישוטי אווירה, חטיפים, בלונים, שקיות הפתעה, מתנות לילד שחוגג את יום הולדתו, עוגה מקסימה מעוצבת על פי הקונספט שבחרתם לאירוע, קינוחים טעימים וכו'. כדי לתכנן נכון את האירוע, לפי הקונספט הנבחר: תוכלו להכין דוכני ממתקים בגוונים של הדמות או בצבעים ששולטים בסדרה שהילד אוהב, כמו למשל ממתקים צהובים וירוקים עבור מלך האריות או פיצות ומגשי פיצה עם צלחות מאוירות בסגנון צבי הנינג'ה, במידה וזה הנושא, ועוד.

מוזיקה

בחרו מוזיקה לילדים ושכרו שולחנות משחק המתאימים לגילים של המשתתפים. היכנו רשימת השמעה תקפיץ את יום ההולדת ותהפוך אותו לשמחה ומהנה. תוכלו לבחור מוזיקה מיינסטרים או מוזיקה של כוכב ילדים אהובה כמו יובל המבולבל או מיכל הקטנה ואפילו לשים מוזיקה שתואמת את הקונספט שבחרתם למסיבה.

בדקו את מזג האוויר כדי לבחור יום שמשי

לפני שאתם בוחרים את התאריך לחגיגה, כדאי לוודא שמדובר ביום נעים ושמשי, בעיקר אם אתם רוצים לחגוג את האירוע במרפסת, בחצר, או בכל מרחב חיצוני אחר. בדקו את מזג האוויר כדי לבחור יום שמשי שיאפשר לכם חגיגה מחוץ לבית באוויר הפתוח, עם מקסימום מרחב למשחקים ולמפגש של ילדים ובני משפחה.

נגישות